Ідеальна плойка для шикарних кучерів! Яку плойку для волосся вибрати?

Ідеальна плойка для шикарних кучерів! Яку плойку для волосся вибрати
Практично кожна жінка прагне виглядати на всі 100%. І сучасні технології їй в цьому дуже допомагають. Одним з незамінних аксесуарів сучасних модниць є плойка. Завдяки безлічі функцій, вона здатна швидко і легко створити новий і неповторний образ. Якщо ж у вашій колекції різноманітних пристосувань для краси немає плойки, саме час задуматися про її придбання.

Види плойок

Нововведенням останнього десятиліття в світі моди стали плойки, різноманітність яких зростає і вдосконалюється. Одні з них накручують і завивають, інші ж, навпаки, випрямляють волосся. А треті – роблять їх злегка хвилястими. Розберемо, які ж види плойок існують більш докладно.

Ідеальна плойка для шикарних кучеріdПерший з них – класична плойка для волосся. Завдяки ній ви можете отримати шикарні локони або кучері різного діаметру: малого, середнього чи великого. Усередині самої плойки розташований нагрівальний елемент, і чим він більший за своїм діаметром, тим природніше і вільніше виглядають локони. А зверху цього елемента присутнє покриття або з кераміки, або з металу. Для більш зручного накручування локона передбачені спеціальні затискачі, які фіксують його на нагрівальній частини плойки.

Крім класичних плойок, існують і, так звані, плойки-фени. Вони об’єднали в своїй конструкції гребінець циліндричної форми, поєднаний з феном. Користуватися такою плойкою дуже легко. Для цього необхідно просто накручувати на гребінець, зсередини якого дме тепле повітря, локони, тоді набувають потрібну вам форму. Нові моделі такої плойки-фена крутяться в різних напрямках, завдяки чому укладання стало ще комфортніше і простіше.

плойкаТакож велику популярність, особливо серед молоді, придбали плойки-праски. Використовуючи їх, можна кучеряве волосся зробити ідеально прямим, надавши їм доглянутий, здоровий і красивий зовнішній вигляд і приховати посічені кінчики.

Є ще прасування-гофре. За способом застосування і виглядом вони схожі на прасування. Але пластина в них не рівна, а ребриста, через що волосся виходять хвилястими.

Серед всіх існуючих плойок найдорожчими вважаються Мультистайлер. Це плойки, які об’єднали в собі різні насадки: щітку, праску, плойку-гофре і щипці для завивки. Завдяки цій плойці ви можете щодня бути різною, міняючи стиль своєї зачіски головне мати гарні засоби для росту і живлення волосся, які можна придбати тут – http://tclinic.kz/sredstva-dlya-rosta-volos.php.

Переваги і недоліки сучасних плойок

У наш час велика кількість фірм випускають різні плойки. На полицях магазинів ви знайдете як брендові товари, так і плойки невідомих фірм. Вони відрізняються за своєю якістю, матеріалом виготовлення, функціональності і ціні. При виборі плойки для волосся бажано звертати увагу на професійні моделі, які мають свої переваги. Не дивлячись на те, що плойки професійного рівня коштують на порядок дорожче, будьте впевнені в тому, що вони себе окуплять. гофреПо-перше, нагрівальна поверхня їх виготовлена ​​з високоякісного сучасного матеріалу, який не перегріває і не руйнує структуру волосся. А через анодно-оксидне і керамічне покриття, волосся зберігає свій природний баланс води, не пересушується і не ламається. Також у різних сучасних плойках можна регулювати рівень температури і пари для отримання максимально великого ефекту, і при цьому мінімально нагріваючи волосся. До того ж, регулювання температури допомагає максимально адаптувати плойку під будь-який тип волосся.

Але, не дивлячись на всю свою багатофункціональність і якість, будь яка плойка псує волосся. Деякі – більше, деякі – менше, але негативний вплив на волосся очевидний. Це відбувається через нагрівання, а значить пересушування волосся. І тому, перед тим, як почати користуватися плойками щодня, задумайтеся, чи потрібно коригувати природну красу так часто!

На що звернути увагу?

При виборі плойки для волосся, зверніть увагу на деякі дрібниці, які повинна мати будь-яка якісна плойка. По-перше, візьміть її в руку і відчуєте, наскільки комфортно вам її тримати. Також включіть її в розетку і спробуйте, чи не нагрівається підставка. На плойці повинен бути дисплей, який відображає інформацію про температуру та інші показники. Перевірте довжину шнура і те, чи обертається він. Перевірте, чи є функція автоматичного відключення плойки, якщо її не використовувати якийсь час. Якщо ви берете плойку не для професійного, а для особистого користування, велика кількість функцій, які ще й обтяжують плойку, вам ні до чого.

Ось і всі головні поради, які допоможуть вам визначитися, яку плойку для волосся вибрати. Будьте завжди красивими, різними і витонченими. Від цього залежить не тільки ваш настрій, але з все життя в цілому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...