• Без категорії

Ідеальна коханка очима чоловіка

Ідеальна коханка очима чоловікаХто така ідеальна коханка очима чоловіка? Ми можемо будувати безліч припущень, але сексологи давно вже резюмували дослідження на цю тему. Бути коханкою значить спати з одруженим чоловіком, руйнувати чуже життя і щасливий шлюб, швидше за це одна з соціальних ролей жінки – така ж, як «мати», «дочка», «колега».

Коханка – це жінка, яка складається у відносинах. Це жінка, яка отримує задоволення від сексу, відчуває оргазми. Насправді для чоловіка гіперважливо відчувати, що його жінка задоволена. Це не просто підвищує його самооцінку, це є однією зі складових поведінки – прагнути зробити своїй половині приємне. Без цього відносини в парі не будуть гармонійними.

Деякі дівчата, знаючи це, вважають за краще імітувати. Але це в корені невірний підхід – навіть якщо чоловік не відчуває обману, вона сама залишається незадоволеною – і це так чи інакше відбивається на відносинах. Плюс при оргазмі, отриманому від точки G, виділяється особливий гормональний коктейль, який відповідає за прихильність до партнера. Жінка, яка отримала його «дозу», веде себе з партнером по-іншому, а це ніяк не підробиш.

Будь завжди різною

Ідеальна коханка – жінка-запальничка. Це не означає, що вона завжди в боєготовності і весь час хоче сексу. Це жінка, яка відчуває інтерес до сексу і урізноманітнює його не тому, що треба, а тому, що їй хочеться. З нею не нудно, вона буває різною, а тому чоловіча потреба в різноманітності задовольняється легко.

Піклуйся про своє здоров’я

Це жінка, яка піклується про своє здоров’я, в тому числі інтимне. Вона прекрасно усвідомлює, що статеві партнери можуть змінюватися, а ось організм у неї один. Вона усвідомлює свою цінність, наполягає на контрацепції, тренує інтимні м’язи. До турботи про себе також можна віднести пробудження ерогенних зон, адже жінка – це суцільна ерогенна зона, і вона може отримувати оргазм навіть від простого дотику – треба тільки цього навчитися.

Не мовчи, коли щось не подобається в ліжку

Вона не робить нічого без власного бажання. Не терпить біль і не мовчить, коли щось йде не так. Покірливе мовчання лякає чоловіків – їм здається, що все настільки погано, що гірше нікуди, а він, може, всього лише прищемив вам волосся.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...