Ібрагім

Перекладається з татарської як – "пророк".

Ібрагім дуже гордий, "зимовий" може бути жорстким. З ним нелегко спілкуватися, але знайти підхід можна. Він норовливий і впертий, проте розумний і винахідливий. Якщо натискати на ці важелі, зачіпаючи найбільш цікавлять його проблеми, то можна завжди знайти його "больові точки". Йому потрібно тільки підкидати ідеї, а все інше він зробить сам. Хоча і своїх ідей у нього предостатньо.

"Літній" Ібрагім – інтелігент і ерудит. З жінками попереджувальний і галантний. Прекрасний дипломат, знає, з ким і як себе вести. М'який за характером, але при нагоді може дати відсіч будь-кому. Любимо жінками і друзями, сам відданий друг. Легко сходиться з людьми і легко розлучається з тими, хто його хоч раз підвів. Сподівається тільки на себе, ні від кого не чекає допомоги. Допомогти іншим – завжди готовий.

"Весняний" Ібрагім кілька егоїстичний, самозакоханий. Відчуває гостру необхідність в спілкуванні, у загальній увазі. Без цього впадає в депресію, відчуває себе дуже самотнім. Відчуває потребу в стабільності, хоча сам не дуже постійний. Може рано одружуватися, щоб не так гостро відчувати самотність. Однак і в цьому випадку не може пожертвувати своєю незалежністю, і, як правило, такий ранній шлюб рано чи пізно розпадається.
Ібрагім підтримує тісні стосунки з рідними, ніколи не забуває про батьків, пам'ятає всі сімейні дати. Бере активну участь в житті братів і сестер, намагається всім допомогти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...