Хто має будувати та ремонтувати дитячі майданчики в дворі багатоповерхівки

дитячий майданчикВ багатьох дворах є старі дитячі майданчики з непрацюючими гойдалками, дитячими каруселями, недоглянутими пісочницями, турніками та ін. тренажерами. Зазвичай їх ніхто не ремонтує і не хоче цим займатися, оскільки вважає що відремонтувати, а тим більше, побудувати новий майданчик в реаліях нашого часу – неможливо. Але це не так.

Ось декілька порад, які допоможуть ініціативним батькам добитися результатів в цьому питанні.

Займіться збором підписів. Потрібно зібрати якомога більше підписів мешканців. Потім всі їх треба додати до заяви з проханням встановити дитячий майданчик у дворі і передати в районну адміністрацію. Вже районна адміністрація внесе вашу пропозицію в Програму будівництва дитячих майданчиків на наступний рік.

Щоб прискорити будівництво майданчика, можна знайти інвестора. У ЖЕКу на вашу пропозицію побудувати майданчик, швидше за все, дадуть відповідь: немає грошей. Це й не дивно, адже на це потрібно в середньому 100 тисяч гривень. Тому можна знайти інвестора серед депутатів та політиків, які збираються на вибори, серед благодійників або власників великих компаній. Якщо інвестор є, то потрібно звернутися з листом також в районну адміністрацію. У листі потрібно вказати, що є інвестор на будівництво. Тоді до вас у двір прийде фахівець, який огляне територію і вирішить, чи можна тут будувати (а раптом там проходять комунікації), і будівництво можна буде починати .

Якщо майданчик є, але він запущений, то пишіть заяву в ЖЕК з проханням привести майданчик у порядок. Краще, щоб заяву підписало більше мешканців. У ній вкажіть, що просите відремонтувати майданчик за рахунок плати за прибудинкову територію. Якщо ЖЕК відповість, що грошей немає, то ви можете самі зробити ремонт майданчика в рахунок майбутньої квартплати. Але акти виконаних робіт повинні прийняти співробітники ЖЕКу – це підстава для перерахунку квартплати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...