Хочеш малюка? Танцюй!

Хочеш малюка Танцюй

В очікуванні малюка світ починає грати новими свіжими фарбами. Ви придивляєтеся до пустотливих карапузів в пісочниці якимось іншим, як ніби «професійним» поглядом. Начебто ненароком заскакуєте в магазини дитячих товарів по дорозі з роботи, просто «подивитися». Купуєте маленькі книжечки казок і жадібно прислухаєтеся до розмов матусь у дворі.

Збуджено радісний настрій затьмарює лише той факт, що вагітність ніяк не настає. Знаєте, як вирішити проблему? А спробуйте танцювати! Так, так, танцювати! Чудове хобі не тільки дозволить позбутися нав’язливих невеселих думок, але і допоможе швидше зачати дитинку. Головне вибрати правильні рухи. А саме, східні ритми.

Цьому танцю вже близько чотирьох тисяч років. Тому його походження овіяне легендами. За однією з них активні різноманітні рухи животом в ритмі принадних мелодій були придумані для молодих жінок, у яких є проблеми з репродуктивною функцією, заради тренування дітородних м’язів і полегшення, в подальшому, процесу пологів. Сьогодні белліденс по праву вважається одним з найбільш привабливих та еротичних танців, що чудесно знімає емоційне напруження. Привабливі ритмічні похитування формують фігуру і роблять жінку симпатичніше. Але мало хто знає, що східні танці ще й здатні поліпшити здоров’я, а також прискорити процессс зачаття.

Чим корисний танець живота з точки зору медицини:

  1. він усуває застійні явища в малому тазу,
  2. зміцнює м’язи живота, що, крім іншого, сприяє вирішенню проблеми загину шийки матки,
  3. стабілізує гормональний фон,
  4. активізує функцію яєчників,
  5. сприяє лікуванню ерозії,
  6. і, звичайно, дарує нові відчуття під час інтимної близькості.

Крім того, любительки цього старовинного танцю відзначають підвищення настрою, позбавлення від головних болів, видиме поліпшення фігури і безліч інших приємних побічних ефектів.

Протипоказання до bellydance

Само собою, при настільки сильному фізіологічному ефекті у даних вправ будуть і протипоказання.

Варто почекати з заняттями, якщо ви страждаєте гіпертонічною хворобою, запаленнями внутрішніх органів малого тазу, особливо в період загострення, доброякісними або злоякісними новоутвореннями, у тому числі, на жаль, популярними міомами і кістами. Додатково протипоказанням до танців є серйозна ступінь плоскостопості, зміщення хребців у занедбаному стані, важкі захворювання шлунково – кишкового тракту, такі як виразка, холецистит і тд. І, само собою, важкі менструації, післяопераційні періоди, туберкульоз.

Танцюй, мама, танцюй!

Якщо ви спостерігаєте якісь проблеми зі здоров’ям в плані зачаття, розраховувати тільки лише на танці не варто. У першу чергу необхідно добре обстежитися. Але досить таки часто трапляється, що нездатність до зачаття залежить від психологічних або, як люблять висловлюватися східні мудреці, енергетичних проблем. У цьому випадку танці живота можуть стати справжньою паличкою – виручалочкою, активізуючі внутрішні сили організму, зняття емоційних блоків.

При бажанні ви можете займатися вдома самостійно. Але краще записатися в спеціальний клуб. Там досвідчені професіонали навчать вас виконувати рухи правильно і вчасно поправлять помилки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...