Хобі для майбутньої мами. Декупаж

Хобі для майбутньої мами. Декупаж

Допологова відпустка – чудовий час для того, щоб зробити щось красиве і корисне майбутній дитинці, а також зайнятися самовдосконаленням. Прекрасною підмогою в цьому може стати декупаж. З його допомогою ми з вами змайструємо сьогодні красивий стаканчик для дрібних предметів, наприклад, ватних паличок, тампончиків, ножиць або гребінця.

Декупаж. А що ж це таке?

У вас в будинку напевно знайдеться безліч старих речей. Їх давно б пора викинути, але шкода. Адже з цими милими штучками пов’язано стільки приємних спогадів. Ось і порошаться вони, бідолахи, по темних кутках комірок і антресолей.

А ви знаєте, що такі раритети нескладно відродити, вдихнувши в них друге життя. Причому заняття це корисно не тільки для бюджету, а й для психологічного стану майбутньої мами. Адже ніщо так не піднімає настрій, як творчість на благо краси.

Декупаж – це техніка декорування предметів за допомогою красивих малюнків, вирізаних з паперу. Він незамінний в тому випадку, якщо ви не вмієте малювати, але мрієте про те як зробити гарну річ і одночасно, проявити свої творчі здібності.

Вважається, що першими майстрами напряму стали жителі Піднебесної, з істинно східної скрупульозністю, що прикрашали скрині, меблі, ліхтарики та ін. Незабаром ідею перейняли заповзятливі європейці, швидко зрозумівши, що аплікація з паперу куди дешевше позолоти або інкрустації цінними породами дерева. З легкої руки французів будуари світських панночок наповнилися пасторальними мотивами на бонбоньєрках, скриньках, гребінцях і дзеркальцях. У наші дні декупаж знову стає все більш і більш популярним. Спробуємо і ми?

Що знадобиться для роботи

Серветки з красивим малюнком. Найпростіше їх знайти в спеціальних магазинах для художників.

Пензлика з ворсом середньої жорсткості різного діаметру.

Ножиці (вибирайте хороші).

Клей ПВА.

Контур.

Акриловий лак і фарба.

Наждачний папір для пластикового стаканчика.

Губка.

Стакан для основи.

(Зверніть увагу на те, що акрилові фарби і лаки бувають різного виробництва і, відповідно, складу. Якщо ви чекаєте дитину – придбайте набори західних фірм. Так як китайські можуть містити шкідливі для малюка токсичні речовини. Крім того, важливо дотримуватися таких правил . Приміщення має бути просторим. Відкривати тюбики, малювати, мити пензлики слід в рукавичках (можна в звичайних поліетиленових, як для фарбування волосся). Після використання баночки відразу закривати, а кімнату провітрювати. Якщо ви не впевнені у виробнику або схильні до зайвих переживань, то доручіть заключний етап роботи – Покриття лаком, комусь з близьких. Вони, напевно, погодяться.)

Хід роботи

Берем стакан. Скляний слід ретельно знежирити, за допомогою засобу для миття посуду і висушити серветкою. Пластиковий – злегка потерти наждачним папером.

Наносимо на поверхню шар фарби за допомогою губки. Даємо повністю висохнути.

У цей час вирізаємо з серветки вподобаний малюнок. Якщо папір багатошаровий – відокремлюємо тільки тонкий листочок з принтом.

Розводимо трохи клею водою 1х1.

Прикладаємо малюнок до стаканчику і дуже акуратно змочуємо всю поверхню клеєм, не мнучи серветку. Даємо висохнути.

Добиваємося досконалості за допомогою тонкого пензлика і фарб (підводимо контур, прорисовуємо лінії, завитки, точки і т.д.) Сушимо.

Покриваємо роботу лаком.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...