• Без категорії

Хлопчик чи дівчинка: як влаштувати модну вечірку після УЗД

хлопчик чи дівчинкаА що, якщо стать вашої майбутньої дитини вам відкриє не лікар на УЗД, а кондитер при великому скупченні гостей і подарунків? Пропонуємо кілька ідей для організації популярного в США і новомодного у нас свята Gender Reveal Party, на якому ви і ваші друзі зможете дізнатися стать майбутньої дитини задовго до її появи на світ по … начинці торта!

Придумайте провідну тему свята

Визначте кольори, відповідні хлопчикові і дівчинці. Крім традиційних блакитного і рожевого, деякі батьки використовують і інші, менш банальні поєднання: синій і червоний, синій і помаранчевий. Підберіть декорації в цих кольорах: кульки, гірлянди, серветки, свічки, посуд, коктейлі – дайте волю фантазії.

Призначте дату та запросіть гостей

Розішліть запрошення заздалегідь, орієнтуючись на дату ультразвукового обстеження, на якому планується дізнатися стать вашої майбутньої дитини. Багато ваших гостей ніколи не чули про таке свято, знайдіть спосіб коротко пояснити їм в чому суть.

Не пропустіть момент для УЗД

Зазвичай ультразвукове обстеження, на якому встановлюють хто ж там у вас в животі, проводять на 18-20 тижні вагітності. Домовтеся з лікарем, що він не відкриє вам стать дитини під час обстеження, а просто вкладе висновок в конверт, який ви заклеєте. Якщо раптом ваш хитренький малюк повернувся попою або ще якось приховує свою стать – не турбуйтеся, прийдіть на УЗД ще раз.

Знайдіть чарівного кондитера

Мабуть, це найважливіше у всій затії. Вибирайте ретельно. Не зупиняйтеся тільки на перегляді портфоліо з тортами – наведіть довідки у бувалих ласунів. Переконайтеся, що кондитер використовує тільки натуральні інгредієнти. Коли ви визначитеся з кандидатурою кондитера, передайте йому ваш секретний конверт і обговоріть який саме торт ви хочете і які кольори повинен використовувати майстер. Зазвичай зовні торти для Gender Reveal Party максимально нейтральні, а ось всередині кондитер забарвлює бісквіт і крем в той колір, який йому підкаже висновок УЗД. Інформацію, яку він прочитає, кондитер не повинен говорити нікому! Торт, до речі, можна замінити або доповнити тематичними капкейками.

Влаштуйте незабутнє свято

У момент, коли ви побачите колір торта, нехай з вами поруч будуть близькі люди і друзі, які виявлять бажання майбутньому чоловічкові доброї долі і від душі повеселяться з вами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...