Хімчистка дитячого одягу

хімчистка дитячих речей

Кожна дитина любить грати в «пароплавчик» по калюжах (причому, чим більше бризок брудної води від «пароплава», тим краще), копатися в мокрій пісочниці, або сидячи з’їжджати з крутої гірки по зеленій траві? Природно, для дитини будь-яка така гра – це величезна радість і постійне пізнання навколишнього світу. А ось мамам після таких ігор доводиться довго і нудно відпирати речі дитини, пробуючи всі можливі способи виведення плям в домашніх умовах.

Допомогти вивести пляму і зробити річ як нову можуть хімчистки та пральні. Сьогодні хімчистки в Києві представлені у всіх мікрорайонах міста. Наприклад aqua-express.kiev.ua окрім звичайного чищення речей, багато хімчисток пропонують і пральні послуги, і чистку ковроліну, килимів і м’яких іграшок.

Але, вибираючи хімчистку для дитячих речей, будьте уважні. Дитячий організм дуже легко піддається дії алергії, тому потрібно ретельно стежити за хімічними розчинниками, які використовуються при чищенні речей.

Зазвичай склад розчину, застосовуваний при сухій хімчистці, продовжує виділяти випаровування ще близько 3 місяців після прання. Якщо для дорослої людини вони некритичні, то з дитиною треба бути акуратніше. Для дитячих речей найкраще підійде волога хімчистка речей. До речі, багато вологих хімчисток Києва мають спеціальну програму для прання дитячих речей.

Здавати в хімчистку можна практично всі речі малюка: м’які іграшки, постільну білизну, ковдри, ігрові килимки і т.д. Головне, перевірте, чи є на всіх речах бирки з вказівкою матеріалу, з якого виготовлено виріб. Якщо ви збираєтеся віднести в хімчистку комбінезон або інший виріб з наповнювачем, обов’язково вкажіть приймальнику, який матеріал використовується всередині виробу.

Для хімчистки одягу для дітей краще замовити індивідуальне прання. Зазвичай ця послуга додатково не оплачується. А якщо з вас і візьмуть за індивідуальну хімчистку додаткові гроші, сума доплати буде невеликою.

Розвиток інформаційних технологій позначилося і на сервісі хімчисток. Якщо у вас немовля або просто немає часу на похід в найближчу хімчистку з сумкою речей на прання, ви завжди можете скористатися послугою онлайн-замовлення хімчистки. Сьогодні практично всі великі хімчистки в Києві пропонують не тільки послугу доставки випраних речей, але і попередній виїзд до вас додому, щоб забрати речі, які потрібно почистити.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...