Хеллоуїн для малюків

 Хеллоуїн для малюків
Хеллоуїн, хоч і не є національним святом, давно прижився у нас на батьківщині і полюбився багатьом за “страшно веселий” колорит, можливість пожартувати і полякати друзів. Але нема чого витрачати гроші на декорації до Хеллоуїну, – краще змайструвати щось незвичайне разом з дитиною. А потім запросити друзів і чудово провести час разом.

Не обмежуйтеся розвішуванням «павутинок» по всьому будинку, нехай малюк разом з вами візьме участь у виготовленні домашніх прикрас, іграшок та картинок. Пропонуємо вам страшно-класні ідеї для виробів до Хеллоуїну!

З гарбузового насіння
Що вам знадобиться: гарбузове насіння, акрилова фарба, целофанові пакети, папір, безпечний для дітей клей.
Якщо ви пробуєте вирізати ліхтар з гарбуза, не викидайте насіння, промийте їх і просушіть, або просто купите в магазині готові.
Налийте в целофановий пакетик трохи фарби і додайте туди гарбузове насіння. Нехай дитина покрутить пакет, щоб все насіння забарвилися.
Викладіть насіння на дошку або папір, щоб просушити їх. Візьміть кілька аркушів паперу формату А4 або А5 і намалюйте велике дерево, квіти, собаку, дракона – що саме намалювати, вам підкаже ваша уява.
Коли картинки висохнуть, запропонуйте дитині наклеїти поверх них насіння. Нехай робить, що хоче, основна мета – в розвитку творчих здібностей. Повісьте готовий проект в такому місці, де він усім буде видно!
Увага! Весь час стежте за дитиною, щоб він не подавився насінням.

Капелюхи для відьми
Що вам знадобиться: паперові тарілки, кольоровий папір, безпечні ножиці, скотч, чорна фарба, гумка, блискітки, наклейки, стрічки.
Щоб зробити верхню частину капелюха, згорніть конус з паперу і закріпіть його скотчем.
Виріжте круглий отвір в середині паперової тарілки. Це будуть поля для капелюха.
Склейте конус і поля. У вас вийшов капелюх.
Пофарбуйте його в чорний колір, і нехай дитина прикрасить його стрічками, блискітками, гудзиками і всім, чим захоче.
Відріжте шматочок резинки і прикріпіть її до капелюха, щоб можна було закріпити капелюх під підборіддям. Ваша маленька відьмочка готова йти збирати цукерки!

Сліди привиди
Що вам знадобиться: змиваюча біла акрилова фарба, папір, чорний тонкий фломастер.
Посадіть малюка на стілець або на стіл.
Намажте йому ступні білою фарбою.
Нехай малюк наступить на папір так, щоб залишити чіткий відбиток.
Намалюйте фломастером очі і відкритий рот привида в тій частині, де відбилась п’ята.
Можна вирізати відбиток і повісити поряд з будинком або зробити плакат, який запрошує заглянути на свято.
У дітей багата уява, і якщо займатися з ними рукоділлям, це стимулює їх творчі здібності, розвиває дрібну моторику і кмітливість. Дитина буде пишатися своєю роботою, але головне, йому сподобається, що ви робили це разом і веселе свято надовго залишиться в пам’яті .

Поділитися в...

Вас може зацікавити...