Харчова алергія і непереносимість харчових продуктів у дітей

Харчова алергія і непереносимість харчових продуктів у дітей
Годування вибагливого малюка – завжди непросте завдання. Додайте до цього харчові алергії і непереносимість певних продуктів – і завдання стане ще складнішим. Існує різниця між справжньою алергією (серйозна медична проблема) і непереносимістю продукту (що викликає лише невеликий дискомфорт). Наші поради допоможуть вам навчитися розрізняти два цих стани.

Харчова алергія у дітей: симптоми і причини
Алергічні реакції виникають, коли організм починає виробляти антитіла до білків в певних харчових продуктах. Гостра алергічна реакція, що супроводжується важким диханням і навіть непритомністю і шоком, може стати серйозною загрозою життю. На щастя, більшість алергічних реакцій не такі сильні, і їх симптоми можуть включати в себе: кропив’янку або інші види червоної висипки, діарею, блювоту, виділення з носа.

Молоко
Є причиною більшості алергічних реакцій маленьких дітей. Кожен друга або третя дитина з 100 страждає від алергії на коров’яче молоко; але близько 95% дітей переростають це.

Алергії на горіхи, ракоподібних і яєчний білок
посідають друге місце серед усіх дитячих видів алергії. Ймовірність зникнення алергії на ці види продуктів мала, і швидше за все вона збережеться у дитини на все життя.

Арахіс
Є ще однією причиною виникнення алергічних реакцій. Арахіс відноситься не до горіхів, а до бобових, таких як горох, тому часто у дітей, які страждають алергією на арахіс, немає алергії на мигдаль, волоський горіх і інші горіхи. Якщо ви не впевнені щодо можливої ​​алергії, зверніться до лікаря. Пам’ятайте, що дітям до чотирьох років не можна давати цілі горіхи – вони просто не зможуть їх розжувати. В результаті вони можуть вдихнути великі шматочки і вдавитися ними.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...