Характер за кольором помади

Характер за кольором помадиВибираєте помаду полум’яно червону, бордову або натурального персикового кольору? А знаєте, що кожен відтінок помади може розповісти про вашу особистість все.

Психологи добре знають про теорію кольору помади, і можуть легко пояснити, як несвідомий вибір помади видає жінок, що вони за люди то такі.

Психологи процитували 6 найбільш поширених кольорів у палітрі помад. Ось що вони означають?

Червона – пристрасть, енергія і дія. Жінки, які носять червону помаду сміливі, впевнені в собі і сексуальні. Однак, чоловіки, знайте, якщо бачите дівчину з червоною помадою, перед вами стоїть «чоловік в спідниці».

Фіолетова – любительки цього кольору дівчата творчі, неординарні і незвичайні. Вони люблять милі бесіди, і, як правило, досить меланхолійні і ліниві, все життя можуть чекати прояснення. Цей відтінок передає вишуканість і унікальність.

Яскраво-рожевий колір – колір невинності. Взагалі, всі версії рожевих тонів помади – це сигнали прагнення до інтимності і скритності в усьому. Жінки з такою помадою часто спокійні і апатичні.

Кораловий колір помади – ентузіазм, грайливість і баланс. Жінки, які вибирають коралову помаду, хочуть бути поміченими, і знають чого, вони хочуть від життя.

Бордова помада – сила і таємниця. Жінки з цим кольором помади на губах не розкриваються відразу, але мають багату внутрішню, і що не менш важливо, жіночну натуру. Якщо чоловік хоче відносин з жінкою яка полюбляє такий колір, потрібно бути терплячим.

Тілесний або бежевий (всі відтінки цього кольору) – уразливість і відкритість. Жінки з натуральними губами готові віддати своє серце, вони відкриті світу і їм нема чого приховувати.

Відсутність помади, як виявилося теж знак, перед вами відкрита і чесна жінка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...