Гвінет Пелтроу буде виховувати своїх дітей в іудаїзмі

Гвінет Пелтроу буде виховувати своїх дітей в іудаїзміРаніше від Гвінет Пелтроу можна було почути тільки негативні вислови в строну будь-якої релігії, але в останньому своєму інтерв’ю вона зізналася, що переосмислила своє походження і вирішила виховувати своїх дітей в іудейських традиціях.

Не останню роль у прийнятті такого рішення зіграла передача Who Do You Think You Are? в якій Пелтроу брала участь. У передачі відомі люди зі сфер політики, кіно, музики США ділилися історіями зі свого минулого, а творці шоу в свою чергу досліджували генеалогічне древо кожного з учасників.

Як виявляється, батько Гвінет Пелтроу Брюс Пелтроу був шанованим продюсером за походженням євреєм. Як дізналися автори шоу, виявляється рід Пелтроу із знатного східноєвропейського єврейського роду.

Дізнавшись всі деталі свого походження актриса ще більше утвердилася в своєму рішенні виховувати Семирічну Еппл та п’ятирічного Мойсея в традиціях предків.

Проте, як їй пояснили експерти з генеалогії, вона не може називати свіх дітей іудеями, і вони не будуть визнані релігійною громадою, оскільки в іудаїзмі спадкова лінія вважається по матері, тобто, те що її батько був євреєм не робить її істинної юдейкою, а її дітей, у яких батько християнин і поготів. Вона може просто виховувати їх в правилах і законах іудеїв, але не більше того. Гвінет Пелтроу може слідувати традиціям, дотримуватися шаббату, відзначати свята.

Раніше вона заявила, “Я не вірю в релігію, я просто вірю в духовність і правду, а релігія це опіум для народу, через який у світі всі проблеми і війни, які не дають спокійно жити простим людям».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...