• Без категорії

Губки бантиком

Губки бантиком

Разом з очима рот є найвиразнішою частиною обличчя. Наука фізіогноміка дозволяє за розміром і формою рота визначити внутрішню енергію людини. Великий рот і опущені куточки губ говорять про сильну волю, тобто на таку людину важко вплинути. Хоча думка відносно куточків рота досить неоднозначна.

Чарльз Дарвін, наприклад, вважав, що опущені до низу куточки рота свідчать про плаксивий настрій або депресію.
На іншу думку, володар невеликого дугоподібного рота із злегка опущеними куточками сентиментальний і ранимий. Підведені куточки губ відповідають простодушній, добросовісній і розумово обдарованій натурі.

На думку фізіономістів, маленький рот свідчить про слабкий характер і заклопотаність в боротьбі за виживання. Японцям, наприклад, імпонує великий рот у чоловіків і маленький у жінок. Жінка на великий рот зважає мужньою, а це дуже не подобається вольовим чоловікам.

Помічено, що щільно стислі губи і зціплені зуби говорять про наполегливість людини. Щільно закритий рот – про цілеспрямованість і рішучість. Навпаки, відкритий рот, особливо з відвисанням нижньої щелепи, виражає зниження психічної активності. Симетричне, без перекосів відкриття рота свідчить про збалансованість емоцій.

Одним словом, можна сказати, що великий рот є свідоцтвом сміливості і в теж час брехливості, маленький – боязливої, а також і скромності, стислий – твердості, відкритий рот – дурощі.

Також велике значення у фізіогноміці надається величині, формі і кольору губ. Представники різних шкіл фізіономістів по-різному трактують.

Наприклад, за даними однієї школи, товсті і великі губи говорять про глузливість і розум, тонкі і маленькі – про брехливість і лукавство.

Товста верхня губа – про несправедливість, довга нижня губа – про влюбливість і розум.

Губи сердечком – про рішучість і активність, а втягнуті губи – про довірливість і поганий стан справ.

За даними іншої школи фізіономістів, розрізняються різних видів губ, головним чином у жінок:

губи бантиком – самі жіночні. Вони свідчать про чарівливість, кокетування, чуттєвості і в той же час про нещирість і брехливість. У чоловіків це ознака пихатості і легковажності;

соковиті губи бувають у живих, балакучих, відкритих людей, які швидко придбавають друзів, легко пристосовуються до будь-якої ситуації і відрізняються темпераментом і чуттєвістю;

маленькі губи – ніжні, тонкі, з м’якими лініями, говорять про великодушність, розум, чесність і скромність;

тонкі губи – холодні, але чарівні. Вони видають натуру пристрасну, дуже ніжну, але іноді дуже стриману. Таку людину важко захопити, в будь-якій ситуації він красномовний і дотепний. Дуже тонкі губи бувають у жорстких людей, здатних на підлоту;

гармонійні губи – тонко промальовують і дещо іронічні, можуть належати поетесі і інтелектуалці, що уміє поєднувати реальність з сентиментальністю;

несиметричні губи – за рахунок великої верхньої губи належать владній, сухій людині з раціональним розумом і позбавленому емоцій. Якщо нижня губа при цьому підібгана, то це свідчить про імпотенцію у чоловіків і фригідності у жінок;

товсті (пухкі) губи – одночасно ознака чуттєвості і твердості характеру, відмінні риси якого – прекрасний контроль над собою, непохитний спокій і потреба в задоволеннях.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...