Григорій

Перекладається з давньогрецької як – "бодрствующий", "Несплячі".

Григорій виявляє в собі риси легкої ранимости, підвищеної щиросердечної чутливості. Підкреслено сухий тон може надовго вивести його з рівноваги. Подобатися всім і завжди – його девіз, і, слідуючи йому, він досить багато уваги приділяє моді; галантний в спілкуванні. Володіє гарним здоров'ям, урівноважений.

Чоловіки, що носять таке ім'я, успішно працюють фотографами, інженерами, журналістами, водіями, але болісно ставляться до спроб керувати ними. Люблять відвідувати футбольні матчі, знавці хокею, бурхливо реагують на перипетії спортивних битв.

Майбутня дружина Григорія не обов'язково повинна мати престижну спеціальність або робити професійну кар'єру, бути виняткової краси або відбуватися з дуже забезпеченої сім'ї. Для нього багато важливіше, щоб вона була гарною господинею, рівною за характером, мирилася з його звичками. Григорія, наприклад, люблять поспати після обіду, смачно поїсти. Грошей на їжу не шкодують, хоча на ринок і в магазин ходять неохоче. Люблять, щоб гроші в сім'ї знаходилися під контролем. Дружини зазвичай з цим миряться, так як що-що, а гроші їхні чоловіки заробляти вміють. Не завжди може встояти перед привабливою жінкою, тому його дружині потрібно бути обачною у виборі подруг. Деяка грайливість проте не заважає Григорію залишатися однолюбом. Теща відноситься до нього доброзичливо, діти ж просто обожнюють.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...