Готуємо гроші вже зараз і купуємо шубу влітку

купити шубу влітку

Літо радує нас теплою погодою, відпустками та … привабливими цінами на хутряні вироби. Насправді, саме ця пора року відмінно підходить для придбання виробів з хутра. Ми не говоримо зараз про так звані “хутрові магазини” з цілорічними знижками і сумнівною якістю товару. У цій статті мова йде про чесні хутряні магазини і ательє, в яких ви зможете купить шубу дійсно якісну.

Зазвичай початок сезону – період найбільших продажів, для хутровиків він починається з серпня-вересня і закінчується в лютому-березні. У цей час шуб продається дуже багато і за максимально високими цінами. Навесні і влітку хутро купують значно рідше. Хоча саме в цей час купувати одяг і головні убори з хутра значно вигідніше.

Але чому навесні і влітку ціни на шуби, жилети, хутряні шапки та хутра взагалі, нижчі?

Загалом, відповідь на питання очевидна: не сезон. Ми звикли відкладати все “на потім”. А дарма.

Влітку, хутро купують рідше, отже і ціни на нього нижче. Але крім відсутності великих продажів, зниженню цін на хутро в літній період сприяють і інші причини. У сезон продавці хутряних виробів заробляють більшу частину грошей. Тому навесні і влітку вони можуть собі дозволити продавати шуби практично за собівартістю. У цей час важливо перетворити якомога більше товару в гроші, щоб можна було закупити побільше хутра для нового сезону.

Тому, купуючи шуби навесні і влітку можна заощадити мінімум 30% від первісної вартості хутряного виробу в розпал сезону. Це чесна і насправді дуже хороша знижка. Більш того, вона не має нічого спільного з “падінням цін” на 70% в розпал зими, на які найчастіше ловляться довірливі покупці. Такі нереальні знижки під час найжвавішої торгівлі, це в чистому вигляді маркетинговий хід, який можна сміливо назвати обманом, по відношенню до споживачів. Спочатку ціни піднімаються до позамежних висот, потім на цінниках ці страшні цифри перекреслюються і пишуться звичайні, а часто і знову завищені. Всі задоволені: покупці тим, що купили дешевше, “з великою знижкою”, продавці тим, що продали дорожче, ніж шуба коштує насправді. І зовсім інша справа знижки влітку. Це цілком адекватні знижки, які дійсно заощадять ваш бюджет.

У цей час шубу дешевше купити не тільки в магазині, але і зшити на замовлення.

Якщо мова йде про хутряне ательє, то тут зниженню ціни в літній період теж є пояснення. По-перше, ательє влітку можуть отримати знижку на шубний набір від оптових продавців хутра. Ці знижки “дістаються” клієнтам. По-друге, і влітку ательє платить зарплату своїм працівникам і часто доводиться витрачати гроші, зароблені в сезон. Тому, якщо є можливість пошити, наприклад, шубу влітку і таким чином з цих грошей заплатити своїм працівникам, ательє звичайно ж нею скористається, навіть якщо доведеться трохи знизити ціни на роботу. Щоб залучити клієнтів влітку, ательє готове робити хороші знижки.

Якщо ви звернетеся в хутряне ательє влітку, то через те, що клієнтів у цей час небагато, ви отримаєте максимум уваги з боку модельєра і кушніра. Вам нікуди поспішати, морози ще не скоро, і в ательє в цей час немає авралу. Так що можна спокійно, у творчій обстановці, кілька разів сходити на примірку і зшити дійсно якісну шубу, без будь-яких недоробок.

Так як в хороших магазинах і в ательє гарантія досить велика, не менше року, то можна не боятися купувати і шити собі хутряні вироби влітку. І якщо ви виявите брак, почавши носити шубу зимою, ви зможете спокійно звернутися з цього приводу до закладу, де обновка була придбана.

Не варто переживати і за те, що влітку залишається розпроданий товар, а найкращі і модні моделі продаються за сезон. Зазвичай, поповнення товару в хутряних магазинах робиться регулярно, так що з цієї точки зору немає великої різниці, коли купувати шубу. Крім того, мода на шуби досить консервативна і те що було популярне в цьому році, напевно буде модним і в наступному.

А от якщо ви вирішите купити шубу влітку закордоном, то краще не розраховувати на чесну знижку. У країнах, куди туристи зазвичай їдуть за шубами, сезон продажів припадає на період відпусток, в цей час справжніх знижок бути не може. Йдеться знову ж про маркетингові виверти.

Отже, весна і літо дуже вдалий час для покупки якісних і недорогих хутряних виробів на батьківщині, і якщо ви вирішили прикупити собі шубу, не відкладайте покупку на осінньо-зимовий сезон. Готуйте шубу влітку!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...