Гомеопатія при вагітності і пологах

Гомеопатичний метод лікування зараз користується великою популярністю особливо тому, що дозволяє лікувати нешкідливими ліками різні захворювання вагітних жінок, годуючих матерів, новонароджених і грудних дітей, алергіків, ослаблених хворих – всіх тих, у кого підвищений ризик виникнення побічних ефектів при застосуванні хімічних ліків.

Гомеопатичний препарат стимулює власні сили організму. Буває достатнє одного прийому ліків, щоб запустити процес самосцілення, який може продовжуватися від декількох годин до декількох місяців. Лікар при цьому уважно відстежує всі процеси, що відбуваються в організмі, при необхідності коректуючи їх додатковим призначенням гомеопатичних ліків. Для гомеопата важливі не тільки симптоми хвороби, але і відчуття і думки пацієнта, його сновидіння, робота, переваги і звички в їжі.

Загальновідомо, що під час вагітності не можна використовувати багато традиційних ліків, треба думати про здоров’я майбутньої дитини – більшість хімічних препаратів проникає через плаценту і може негативно впливати на плід, що розвивається. Також багато ліків проникають в грудне молоко матері або володіють здатністю зменшувати утворення молока. Але все таки лікування може бути необхідне при гострій хворобі або загостренні хронічного захворювання, для полегшення проявів токсикозу вагітних, лікування гастриту, простуди, алергії.

Гомеопатія є одним з найбезпечніших і ефективніших методів лікарського лікування під час вагітності, пологів і в період годування грудьми не тільки для матері, але і для плоду, і новонародженого. Майбутні мами, що застосовують гомеопатичне лікування, покращують не тільки свій стан, але і здоров’я ще не народженого малюка, яке нерозривно пов’язане з матір’ю. Гомеопати вважають, що гомеопатичне лікування під час вагітності може сприяти профілактиці розвитку хронічних захворювань у малюка після народження.

Гомеопатія може попередити переривання вагітності на ранніх термінах, позбавити від таких неприємних симптомів, як нудота і блювота. Під час вагітності часто виявляються або посилюються емоційні проблеми. І тут ми допомагаємо справитися з відчуттям страху, депресії, внутрішньої напруги, дратівливості, порушенням сну, розладом шлунково-кишкового тракту, замками, печією, гемороєм, зменшуємо болі і тиск у області тазу на пізніх термінах вагітності. Гомеопатія готує родові шляхи до проходження дитини, укріплюючи м’язи і зв’язки тазу, значно полегшуючи пологи, попереджаючи можливість розриву тканин.

Гомеопатія часто застосовується при нестерпності або недоліку грудного молока, допомагаючи поліпшити його якість і кількість, лікує мастит і дозволяє безболісно припинити годування грудьми. Достатньо часто гомеопатія застосовується в період вагітності і годування грудьми для лікування хвороб зубів і порожнини рота, при випаданні волосся, артеріальної гіпотонії, хворобах щитовидної залози, суглобів, м’язів і хребта, при циститі, замку, анемії.

Все перераховане вище відносилося до індивідуального призначення лікарем-гомеопатом гомеопатичних ліків, тоді як в аптеках продаються комплексні гомеопатичні ліки, що мають в своєму складі багато компонентів. Вони розраховані на масового споживача, тому, хоча вони і безпечніше за багато хімічних ліків, вагітним і годуючим матерям самостійно застосовувати їх не рекомендується – краще звернутися до гомеопата і одержати індивідуально підібрані ліки.

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...