Головний біль під час вагітності

Головний біль під час вагітностіКожна жінка повинна в своєму житті пройти прекрасний стан, який дає вагітність. Цей чарівний стан для кожної жінки, коли в організмі гармонія і ні що не порушує її плавний хід. Головний біль при вагітності може порушити цю гармонію і постаратися полегшити стан майбутньої матусі дуже важливо.

Головний біль при вагітності досить часте явище. Однією з причин головного болю під час вагітності гормональна перебудова в першому триместрі. Якщо це так тоді ближче до другого триместру головний біль перестане мучити маму.

Причини появи головних болів в першому триместрі

На перших місяцях вагітності в організмі майбутньої мами підвищується прогестерон. Прогестерон, як відомо, розслабляє матку і судини, через це з’являється ефект низького тиску.

Намагайтеся вести спокійний розмірений спосіб життя більше відпочивайте скоро всі головні болі пропадуть.

Під час вагітності може з’явитися головний біль в потиличній частині, так звані, болі напруги. Намагайтеся уникати стресів, різких запахів, міцного чаю, кави, горіхів, шоколаду.

Як лікувати головний біль під час вагітності

Найперше, що повинна робити майбутня мама – це утримуватися від засобів з недоведеною безпекою для плода. Іншими словами застосування засобів, які можуть хоч якось вплинути на ріст і розвиток плода під час вагітності, категорично заборонені.

Для того щоб виявити причину головного болю під час вагітності слід звернутися до лікаря і не займатися самолікуванням. Хоча самомосаж буде дуже до речі.

Необхідно провести перевірку показників тиску і стежити за ним, здати аналізи крові на виявлення зниженого гемоглобіну. Саме гемоглобін, вірніше його зниження, часто призводить до симптомів: погіршення якості нігтів, волосся та шкіри, сонливість, пристрасть до неїстівної крейди, вапна тощо, непритомність і ранкові головні болі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...