Головні міфи вагітних

Головні міфи вагітнихСкільки різних міфів існує про вагітність! І якщо наші бабусі свято в них вірили, то сьогодні доведено, що більшість з усього придуманого про вагітних – омани. Ось найбільш поширені міфи про вагітність.

1. Печія («Значить буде волохатим!»)

Міф: Печія під час вагітності означає, що у вашої дитини буде багато волосся.

Факт: Печія під час вагітності пов’язана зі збільшенням розміру плоду. Так як ваш шлунок піднімається вище, кислота переміщається з шлунку в нижню частину стравоходу, викликаючи тим самим роздратування.

2. Секс («Ой, боюся, маляті буде неприємно»)

Міф: Секс під час вагітності загрожує життю дитини.

Факт: До тих пір, поки ви не входите до групи ризику народити передчасно або не зіштовхнетеся з кровотечею, то займатися сексом абсолютно безпечно. Ваша дитина добре захищений і їй нічого не загрожує.

3. Автомобілі («Через такі ями можна і народити!»)

Міф: Їзда в автомобілі по поганих дорогах може спровокувати передчасні пологи.

Факт: Ваш плід «зберігається» у матці і захищений навколишнього рідиною від наслідків «вибоїстій поїздки». Тим не менш, важливо уникати небажаних падінь або ударів, а ось на машині їздити можна.

4. Стать дитини («За формою живота бачу – буде хлопчик»)

Міф: Установити стать дитини можна за формою живота.

Факт: Ніякі умільці не можуть визначити стать дитини, дивлячись на вагітну жінку. Це тільки Божа воля. Якщо ж хтось і назвав правильно стать вашої майбутньої дитини, це або збіг, або просто вгадав.

5. Спадковість («Як мама мене народила, так і в мене буде»)

Міф: Спадковість відіграє важливу роль в період вагітності і пологів.

Факт: Протікання вагітності та пологів визначається скоріше такими аспектами, як ваша дієта, спосіб життя, стан і розмір дитини і ваш настрій. Жодних наукових доказів про вплив спадковості на вагітність не встановлено.

6. Пуповина («Не задирай руки вгору – заплутаєш пуповину»)

Міф: Закидаючи руки за голову, можна обмотати пуповину навколо шийки малюка.

Факт: Пуповина зв’язує животик малюка з вашою плацентою. Руки тут взагалі не причому! Пуповина може заплутатися, якщо малюк буде активно рухатися і крутитися, а ось дії мами не грають ролі.

7. Вправи («Ще чого вигадала – робити гімнастику!»)

Міф: Заняття спортом загрожують життю дитини.

Факт: Залишатися у формі під час вагітності – це необхідність і важлива вимога. Помірна активність не тільки допоможе легше народити, але і швидше відновитися. Однак не потрібно ухитрятися і йти на світові рекорди: все повинно бути в міру.

8. Літаки («Куди ти вагітна зібралася летіти?»)

Міф: Не можна літати в першому і останньому триместрах вагітності.

Факт: Це зовсім невірно. Немає ніяких заборон вагітним для авіа перельотів. Деякі авіакомпанії можуть не дозволити вам літати під час останнього триместру, але це скоріше через страх пологів на борту, які можуть налякати команду більше, ніж вас.

9. Ванна («Скільки можна митися?»)

Міф: Потрібно утриматися від прийняття ванн під час вагітності.

Факт: Найбезглуздіший міф. Ванну приймати можна (і навіть потрібно, особливо з розслаблюючими ефірними маслами), але тільки не дуже гарячу.

Міфи про вагітність навіть трохи веселять своєю посередністю! Адже навіть провідні фахівці запевняють, що вагітна жінка сама зрозуміє, що їй краще робити або не робити в ці прекрасні дев’ять місяців.

Рекомендуємо: Іноді батьки не розуміють причин поведінки дитини, іноді причини зрозумілі, але що робити, якщо проблеми здаються нерозв’язними? Потрібна кваліфікована допомога. Дитячий психолог допоможе, якщо виникли проблеми в емоційній сфері дитини, її поведінці, навчанні, стосунках з однолітками чи батьками.

Спонсор статті: Дизйнерскокое украшение зала на свадьбу шарами всегда будет обращать на себя внимание ваших бесценных друзей

Поділитися в...

Вас може зацікавити...