Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Гімнастика і дихання для вагітних

Гімнастика і дихання для вагітних

Якщо Ви хочете щоб Ваші пологи пройшли легко, потрібно займатися гімнастичними вправами, і правильним диханням. Займатися гімнастикою потрібно відразу, коли Ви дізналися про свою вагітність. Для того щоб досягти бажаного результату, Вам необхідно виконувати всі вправи щодня до початку пологів.

Лікарірекомендують починати вправи з правильного дихання, яке тренує черевну порожнину, потім практикують грудне дихання і тренують часте дихання. Всі вправи для дихання роблять лежачи на спині.

Почнемо з вправ для черевної порожнини. Руки кладете на живіт, щоб відчувати подих живота,робите вдих носом, ваша черевна стінка відкопилюється, потім видихаєте, після чого черевна стінка приймає своє звичайне положення. Вдих і видих робіть повільно і плавно, будучи порожниною розслабленою. Таку вправу повторюйте 15разів.

Вправа для грудного дихання. Руки кладете на ребра, щоб при диханні відчувати їх, потім вдих через ніс видих через рот, і так 15 повторень.

Далі тренуємо часте дихання. Для цієї вправи одну руку потрібно покласти на шию, іншу рівно біля тулуба, відкриваєте рот, і починаєте дихати поверхово і часто, наприклад як після бігу. Таке дихання вам буде необхідно під час пологів, коли Ви почнете тужитися. Чим частіше Ви будете дихати, тим більше кисню надходитиме вашому малюкові, це важливо.

Після дихальних вправ потрібно зайнятися гімнастикою. Щоб гімнастика приносила користь,майбутнім матусям потрібно займатися нею щодня. Одягніть зручний одяг, щоб відчувати себе вільно і комфортно. Перед заняттями провітріть кімнату, так як для будь-яких фізичних вправ необхідне свіже повітря. Всі вправи виконуйте повільно, спокійно, часом робіть перерви.

За допомогою гімнастики Ви зміцнюєте свій організм, покращуєте роботу органів, і найголовніше насичуєте організм киснем, це важливо для розвитку вашої дитини.

Вважається, що ті жінки, які займаються гімнастикою для вагітних, легше переносять пологи, а також швидше відновлюються після пологів, ніж ті, які такою гімнастикою не займалися.

Перш ніж почати займатися гімнастикою для вагітних, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, він підкаже Вам найбільш ефективні вправи і пояснить, як уникнути травм при їх виконанні.

Вправи:

Кожну вправу робіть від 10 до 15 хвилин, два рази на день на твердій поверхні.

Будьте здорові!

Exit mobile version