• Без категорії

Гімнастика для сексу

Щоб секс завжди закінчувався оргазмом, тренуйте свої інтимні м’язи.

Через слабкість вагінальних м’язів знижується чутливість, утруднене досягнення оргазму. І ще один важливий доказ на користь сили вагінальних м’язів: будучи добре тренованими, вони значно полегшують жінкам пологи.

Як перевірити свої вагінальні м’язи?

Наповніть ванну водою і полежте в ній якийсь час. Якщо відчуєте, що у вагіну самопливом поступає волога – значить, розмір піхви збільшений. Коли вони сильні, кров циркулює в них інтенсивніше, в результаті м’язові волокна насищаються киснем і стають щільнішими і пружними. Саме тому жінки з добре тренованими вагінальними м’язами зводять чоловіків в ліжку з розуму. Піхва тісніше обхвачує в пеніс, і чоловік переживає гостріші відчуття.

Вум-білдінг – пікантна фізкультура

Останнім часом від фахівців все частіше можна почути слово "вум-білдінг". Під цим поняттям маються на увазі методики управління вагінальними м’язами. Але потрібно мати на увазі, що у цих занять є протипоказання. Якщо жінка виношує дитину, то з вправами потрібно буде почекати.

Вправи для будинку

1. Ляжте на підлогу, на килимок. Руки повинні бути витягнуті уздовж тіла. Ноги – зігнуті в колінах і розставлені по ширині плечей. Виконуйте рух тазом, піднімаючи і опускаючи його протягом двох-трьох хвилин. Робіть по 3-5 підходів, збільшуючи тривалість тренувань строго поступово – зайві навантаження тут ні до чого.

2. Вправа дуже схоже не перша, з тією лише різницею, що стопи у розведених ніг потрібно стулити.

3. У положенні стоячи розведіть ноги на ширину плечей, руки опустите уздовж тіла. Починайте поволі сідати, а потім швидко встаньте. Виконуйте вправу по 5-10 підходів.

4. Спробуйте виконувати вже знайомі присідання, але тепер уже з схрещеними ногами.

5. Лежачи на спині піднімайте ноги і тягніться носочками до підлоги над головою. Його потрібно постаратися торкнутися, але якщо відразу не вийде, не упирайтеся, дійте поступово.

Тренажери для інтимних м’язів

У секс-шопах продаються різні пристосування для тренування вагінальних м’язів. Один з найпопулярніших тренажерів – вагінальні кульки. Їх потрібно уміти перекочувати зусиллями м’язів усередині себе, а потім виштовхувати. Може вийти не відразу, але переживати не варто. Управляти м’язами ви навчитеся досить швидко, і це зразу ж помітить ваш партнер.

Джерело: medikforum.ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...