Гімнастика для вагітних

Гімнастика для вагітних

Гімнастіка для вагітних – процедура, користь якої переоцінити не можна. Гімнастика підрозділяється на кілька видів, ми хотіли б виділити активну і пасивну. Активна гімнастика – це вправи, тим чи іншим способом пов’язані з фізичним навантаженням. Пасивна ж гімнастика призначена скоріше для майбутніх мам, оскільки є комплексом дихальних та інших вправ, пов’язаних з народженням дитини. Такі вправи знадобляться на пологах, і чим раніше ви почнете їх практикувати – тим простіше вам буде народжувати.

Гімнастика для вагітних 1 триместр

Поспішаймо вас порадувати – в першому триместрі жінка може собі дозволити практично все,оскільки не обтяжена вантажем у вигляді животика і не відчуває на собі всі приємні (і не дуже) наслідки вагітності. При цьому, варто розуміти, що все дуже індивідуально. Якщо ви не володієте кінським здоров’ям – найкраще з 1 триместру дотримуватися спокійного ритму життя, приділяючи увагу вправам дещицю часу. Однак, відомі випадки, коли спортсменки тренувалися практично до 8 місяця вагітності і не відчували ніяких труднощів, але все ж – це скоріше виключення,а винятки тільки підтверджують правило. Займайтеся обережно, адже в 1мутриместрі у жінок спостерігається найбільший ризик викидня, і, щоб не спровокувати такий розвиток подій – постарайтеся уникати активного спорту, не кататися на велосипеді і не займатися травмонебезпечними вправами. Ризик підчас вагітності ні до чого доброго не приводить.

Гімнастика для вагітних 2 триместр

У другому триместрі у жінки починає з’являтися животик – радійте цій події, зараз – саме час почати практикувати дихальні гімнастики, які стануть в нагоді вам на пологах. У багатьох гінекологіях є спеціальні курси для мам – на таких курсах розповідають про малюків, і, що найголовніше – описують дихальні гімнастики, тренувати які вам належить вдома. Є безліч різних гімнастик, проте – більшість з них так чи інакше пов’язані з повільним вдихом (від 4 до 17 сек) і таким же повільним, розміреним видихом. Варто розуміти: щоб дитинка швидше вийшла, варто дихати животом. Ні в якому разі не варто застосовувати дані гімнастики з метою народити раніше – все трапляється у свій час, не квапте події. Якщо ж у вас немає спеціальних курсів при гінекології – зверніться в платні центри для майбутніх мам – там вам розкажуть все не гірше, ніж в місцевій гінекології. У крайньому випадку – ви можете знайти знайому акушерку, яка поведу вам таємниці”пологового дихання”.

Гімнастика для вагітних 3 триместр

У 3му триместрі у жінки починається найскладніший період вагітності. У багатьох починають затікати ноги, тому – не забувайте гуляти, це корисно і вам, і вашій дитині. З’являється деяка нервозність – проводьте більше часу з родичами і будь-яким людьми – і вам стане легше. Не турбуйтеся за дитину – від занепокоєння нікому краще не ставало. У 3му триместрі ви вже повинні вміти робити більшість вправ дихальної гімнастики, адже народити ви можете в будь-який момент. Користуючись нагодою, ми хочемо нагадати, що дихальна гімнастика для вагітних реально допомагає у пологах,тож не уникайте її. У цьому триместрі варто задуматися – чи будете ви укладати контракт з пологовим будинком або лікарем, або ж спробуєте щастя при виклику 103. Ми рекомендуємо підібрати пологовий будинок заздалегідь і оплатити перебування в ньому, офіційно. Не варто укладати контракт з лікарем -у лікаря є свої зміни, і якщо раптом ваші пологи не потраплять в зміну – вам доведеться шукати інший пологовий будинок. Практика показує, що в більшості випадків до «платників» ставляться краще, ніж до тих, хто народжує безкоштовно. Чоловіки, подбайте про здоров’я своєї половинки – оплатіть пологовий будинок.

Гарних пологів!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...