Георгій

Походить від давньогрецького слова "Георгос", перекладається як – "землероб".

У Георгії залучає вміння і готовність вислухати співрозмовника, а це вже немало, тим більше що він може зберігати і чужі таємниці. У нього талант красиво викладати свої думки на папері. Воліє ввіряти листком паперу свої гнівні філіппіки. Де б не працював, завжди з величезною відповідальністю поставиться до дорученої справи. У суспільстві незнайомих людей – замкнутий, в своєму ж колі не проти попліткувати, хоча добрий і до людей відноситься доброзичливо. Цілеспрямований і кілька хитрий, з жінками нерішучий. Сімейне життя з Георгієм зазвичай складається вдало. Потрібно лише запам'ятати, що єдине, чого він не може переносити – це брехня. Навіть миле дитяче брехня робить його не схожим на самого себе. Правда, накричавшись, він швидко заспокоюється. Життєрадісний, любитель веселих компаній і вечірок, і дружину він собі шукає веселу і легку на підйом. До лідерства в сім'ї не прагне, влада, як правило, розумно ділиться між подружжям. Не заперечує, щоб сімейні гроші зберігалися в дружини, вважаючи це навіть зручним для себе, оскільки позбавляється від зайвого клопоту.

Позитивна в Георгії його незлопам'ятні; над тими, кого недолюблює, він трохи жартує, але без злості чи їдкої іронії. Випивши, стає замисленим. У вільний час любить прогулятися з дітьми, постійне же спілкування з ними швидко його стомлює.

Історія виникнення цього імені сягає своїм корінням до старогрецького слова "Георгіос", що в перекладі на російську означає "хлібороб". На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства. Святий покровитель імені – Георгій Змієборець, один з найбільш популярних святих великомучеників, він є героєм різних пісень і сказань як у християн, так і у мусульман. У різних країнах ім'я звучить по-різному: у Франції – Жорж, в Німеччині-Георг, в Англії – Джордж і т. д. У скандинавів це ім'я вимовляється як Юргі, слов'яни переробили його в Юрія, який потім був змінений в просте ім'я Єгор . Тепер в російській мові є три імені, які походять від одного – Юрій, Єгор і Георгій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...