Генріх

Перекладається з древнегерманского як – "могутній", "багатий".

У зрілому віці товариський, але не всі компанії йому подобаються. Завжди домагається поставленої мети. Ретельно вибирає друзів з числа однодумців.

"Осінній" – серйозно підходить до будь-якого питання, для нього не існує дрібниць. Все ретельно продумує, рідко допускає промахи. Процвітає в бізнесі, чудово розбирається у фінансових питаннях. Добре грає в шахи. Володіє аналітичним складом розуму. "Зимовий" Генріх запальний, може зопалу наробити непоправних помилок, потім довго виправляє їх. "Грудневий" Генріх – натура легко захоплюється, береться за кілька справ одночасно, але потім розуміє, що не може впоратися з усім сам, і тоді звертається за допомогою до друзів. У дружбі надійний, вірний, того ж вимагає і від друзів. Завжди готовий допомогти ближньому.

"Весняний" – завзятий сперечальник і найчастіше залишається прав. У нього в запасі безліч незаперечних аргументів, він багато знає, охоче поповнює свої знання. Цікавиться всім, швидко схоплює будь-яку інформацію. Захоплюється політикою, хороший оратор. "Літній" – володіє гострим почуттям гумору, здатний помічати смішне в самому повсякденному. Улюбленець жінок. Буває необережний у висловлюваннях, через що псує відносини з людьми. Заводила в будь-якій компанії, в колективі лідер.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...