Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Геннадій

Походить від давньогрецького слова "геннадіс", перекладається як – "благородний", "родовитий".

Гена на роботі рветься в перші ряди, часто не зупиняючись перед тим, щоб попрацювати ліктями. Болісно реагує на критику, вміє заробляти і з толком використовувати гроші. Якщо бреше, то дуже красиво. Хвалити Геннадія потрібно обережно: може зазнатися. Досить байдуже відноситься до старих батькам. Водиться за ним і деяка забудькуватість, коли потрібно віддавати борги. Любить вишукано сервірований стіл і чисті скатертини. Потерта клейонка може вивести його з себе. Дратівливий. Не терпить в будинку тварин. Обережний у виборі майбутньої супутниці життя. Від дружини вимагає беззаперечного виконання його різноманітних примх і примх. Якщо дружина здатна піти на компроміс, то життя з Геннадієм буде не такий вже поганий. Він просувається по службі, майструє по будинку, не особливо тягнеться до своїх неодруженим друзям. І дуже ревнивий, дружині зрад не прощає, хоча самого його не назвеш святим. Трохи скупуватий. До старості часто стає сентиментальним і любить побурчати.

Ім'я Геннадій походить від грецького слова "родовитий". Набуло широкого поширення на Русі після прийняття християнства. Святим заступником носять це ім'я вважається священномученик Геннадій, патріарх Царградський. Святий відрізнявся своїм праведним життям, обмежував себе у всьому, роздав все своє майно бідним. Він був прозорливий і мав дар зцілень, носив важкі вериги. Крім того, він відомий як церковний письменник. За святую богоугодну життя він був удостоєний дару чудотворення. Вважалося, що в будинках, куди він входив, запанував мир і щастя. Помер у 471 р. Його мощі були згодом знайдені нетлінними.

Геннадію варто шукати собі супутницю життя серед тих, кого звуть Валентиною, Вірою, Іриною, Кірою, Лідією, Любов'ю, Майєю, Наталією, Ольгою, і остерегтися шлюбу з Авророю, Ангеліною, Діною, Лілією, Оксаною, Риммою, Тамарою, Тетяною, Яной .

Exit mobile version