Генг-бенг: твоє непристойне бажання!

Генг-бенг – це секс однієї дівчини і декількох чоловіків.

Ці сильні тіла, безліч рук, що пестять в усіх точках, повне задоволення і нереальні пози… Напевно, багато хто з нас буде здивований тим, що подібні фантазії властиві і багатьом чоловікам. Як, цим власникам? Цим ревнивцям? Цим мачо і Отелло? Так. Більш того, багато хто з них хотів би бачити на місці цієї дівчини свою партнерку.

Не всіх привертає ситуація: "5 самців і моя дружина", але побачити свою половину, що спокушається стороннім сантехніком, наприклад, або самому прийняти участь в "танго утрьох" – про це ночами фантазують не така вже мала кількість представників сильної статі.

Отже, чоловіки і жінки, що мріють про одне і те ж. Ідилія? Не завжди. Дуже часто подружжя, рухоме пристрастю, руйнує відносини.

Приклад з життя: Колишня дружина Віталія зовсім не вітала ентузіазму чоловіка: "Мені здавалося, що він байдуже "віддає" мене іншому, чужому чоловіку. Я любила Віталіка, і мені здавалося неможливим зайнятися сексом ще з кимось. Але зрештою це трапилося, після чого ми розлучилися і, звичайно, не через самий факт сексу утрьох. Я знаю, що існують пари, які роблять це, і у них все добре. Я відчула, що він більше любить свої бажання, ніж мене".

Щиро люблячим чоловікам не варто забувати про те, що жінки завжди інакше відносяться до сексу. І в більшості випадків привносять в нього відчуття.

Додам, що існує категорія чоловіків, що практикують секс утрьох просто для того, щоб їх партнеркам було добре. Вони не випробовують особливого жадання саме від цієї гри, і секс у такому разі – просте продовження дружнього спілкування, часто третім виступає друг сім’ї. Отакий свінг утрьох.

Утрьох, вп’ятьох, поодинці або з істотою такої ж статі, як і ти – в цих пробах нами рухають потребу в новизні і різноманітності, бажання привнести в сімейне життя перчинки або, навпаки, таким чином зберегти брак.

Але. За нами – вікові традиції, мораль і певні правила сімейної і сексуальної поведінки. Отже перш ніж кидатися в експерименти, варто оцінити і свою сміливість, і свою готовність зайти далеко без збитку для життя і психіки, і ступінь довіри собі і партнеру. Адже найголовніше – не щоб було багато, а щоб по-справжньому добре. Всім учасникам.

Джерело: psy.passion.ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...