Гель-лак: плюси і мінуси популярного покриття


Доглянуті руки – те, до чого в тій чи іншій мірі прагне кожна дівчина. Адже саме по руках можна зрозуміти стежить дівчина за собою чи ні. Це негласне правило, здається, існувало завжди. Ще Коко Шанель говорила, що руки – це візитна картка дівчини.

Колись популярне нарощування нігтів стало потроху зникати. Дівчата всього світу переходять на більш цікавий, міцний і на перший погляд менш шкідливий гель-лак, плюси і мінуси якого ми сьогодні розглянемо.

Що таке шелак? Його переваги і недоліки

За своєю суттю шелак (синонім слова гель-лак) являє собою вдосконалену форму лаку. На вигляд це звичайний лак, але його структура схожа з гелевою основою. Наноситься на нігті також як і звичайний лак, однак є безліч тонкощів. Наприклад, перед використанням гель-лаку наноситься спеціальна основа, а сушити його можна тільки під спеціальної ультрафіолетовою лампою.

Переваги використання гель-лаку

Перерахувати плюси ультрамодного покриття нескладно, адже вони відомі всім дівчатам (тут постаралися маркетологи фірм, що продають гель-лак), але все ж ми назвемо їх:

  • швидка сушка – під УФ-лампою висихає таке покриття досить швидко, звичайний лак так не висохне. Це дуже зручно, особливо, якщо згадати, скільки нервів ми витратили, коли намагалися виправити манікюр на нігтях, який ви випадково зачепили. До речі, сушити звичайне покриття під УФ-лампою не можна;
  • зміцнення – нігті, покриті гель-лаком, стають міцнішими і швидше відростають. Наприклад, при моделюванні і нарощування ніготь стає важче і через це нігтьова пластина стає тоншою. Тут великий вплив має той факт, що гель-лак ви носите 14 днів, а нарощені нігті значно довше і в результаті ніготь страждає більше;
  • стійке покриття – якщо ви будете слідувати рекомендаціям майстра і зменшите контакт з гарячою водою в найближчі 48 годин після процедури, то шелак може зберегігатись від 14 до 21 дня. Бажано не «перетримувати» покриття, оскільки ніготь відростає і про естетичність відрослого нігтя за 3 тижні і говорити не потрібно. До того ж, перетримувати лак шкідливо для нігтьової пластини;
  • можливість будь-якого манікюру навіть на короткому нігті – незаперечна перевага, тому що такий манікюр не буде виглядати штучним і відразливим, як наприклад, при нарощуванні, а навпаки додасть рукам акуратний вигляд;
  • прийнятна ціна – вартість цілком співвідносна з ефектом, який ви отримуєте.

Порада: Гнатися за можливістю недорого покрити нігті гель-лаком не варто. По-перше, ціна знижена може бути тому, що майбутній майстер тренується, а значить – може зробити не зовсім акуратно свою роботу. По-друге, можливо, що засіб для покриття неякісний, дешевий і може нашкодити вашим нігтям і вони придбають жовтуватий колір.

Вибрати гель лак преміум якості ви можете на сайті вриробиника PNB cosmetics.

Недоліки гель-лаку – чи варто бояться наслідків?

Як би таке покриття не ідеалізували, все одно є мінуси, які, на щастя, не можна назвати ложкою дьогтю, але все ж їх потрібно враховувати:

  • тільки салонна робота – звичайно, ви можете спробувати зробити манікюр з шелаком самі, проте, для цього вам потрібна УФ-лампа, яка коштує недешево, у вас може не вийти нанести його так акуратно, як це зробить майстер;
  • для зняття потрібні спеціальні засоби – знімати його звичайним засобом для зняття лаку без ацетону не рекомендують, так як ви просто зіпсуєте нігтьову пластину.
  • носити шелак довго шкідливо – після 4-5 разів нанесення гель-лаку дайте нігтям «відпочити», походіть деякий час без покриття. Це скоріше не мінус, а його особливість. Втім, навіть якщо ви наносите звичайний лак, все одно періодично влаштовуйте нігтям «відпочинок»;
  • алергія на компоненти – якщо у вас непереносимість компонентів гель-лаку, то краще відмовитися від його використання;
  • шкода від УФ-лампи – науково не доведено, що УФ-лампа провокує рак у жінок, які часто завдають манікюр гель-лаком, проте деякі лікарі всерйоз стурбовані цією проблемою.

Адже, якщо генетично у жінки є схильність до раку і вона досить часто відвідує солярій, робить покриття гель-лаком, тобто часто має справу з УФ-променями, то є шанс виникнення захворювання. Звичайно, все дуже спірно, адже влітку наш організм на сонці отримує набагато більший обсяг УФ-променів. Однак, факт залишається фактом: ризик захворювання є.

Тому зверніться до онколога і дерматолога, перш, ніж відправлятися на процедури. У салоні для більшої впевненості поцікавтеся у майстра, скільки ламп в його УФ-лампі, як часто вони змінюють їх і запам’ятайте назву фірми-виробника.

Краще все перевірити, ніж ризикувати здоров’ям, чи не так? Вибираючи салон для манікюру, вибирайте той, у якого є ім’я і репутація і який не буде наражати на небезпеку здоров’я своїх клієнтів.

Слідкуйте за своїми руками і не забувайте про здоров’я!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...