Гавриїл

Перекладається з староєврейського як – "божественний воїн".

У Біблії Гаврило – ангел, який, згідно "Святому Євангелії від Луки", повідомив священикові Захарії про народження Ісуса.

Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Не нав'язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостинний і добрий, в житті у нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий. Любить колекціонувати картини, старовинні речі, марки. Хороший сім'янин. З людьми сходиться важко, а розлучається легко.

"Зимові" – покладливі й роблять гарну кар'єру. Вони завжди чинять виважено, обмірковуючи кожен крок. Не піддаються впливу, можуть вислухати пораду, але зроблять по-своєму. Їхній зовнішній спокій оманливий – вони гарні актори й свої труднощі вміють добре сховати, тим більше, що по природі оптимісти. Займаються спортом, але значних результатів не досягають, роблять це в ім'я здоров'я. Гарні сім'янини, діти їх дуже люблять. Люблять довго розмовляти по телефону. Можуть прекрасно викладати свої думки, але це стосується тільки "весняних".

Поділитися в...

Вас може зацікавити...