Гаррі

Упертий і незалежний характер Гаррі не заважає йому бути щасливим у шлюбі, так як він володіє достатнім терпінням. Однак Гаррі – ревнивий чоловік, він себелюбства і здатний сперечатися з дружиною через дрібниці. Дружини ж у цих чоловіків, як правило, – дуже емоційні особи зі складним характером.

"Зимові" – найбільш талановиті і досягають більших висот, потрапляючи в русло життя. Зовні вони завжди спокійні і люблять спокій, розмірений устрій життя. Якщо вони розводяться, то вдруге вже не одружуються. У їхній родині лідери – дружини. Люблять добродушно жартувати над друзями; дуже гостинні, люблять застілля й гучні компанії. Прості у спілкуванні і залишаються такими, навіть ставши великими начальниками. Добрі й часом страждають через свою надмірну чуйності. "Весняні" – часто хворіють в ранньому дитинстві, подорослішавши, стають сильними, витривалими, але надто впертими. Добре водять машину й люблять самі ремонтувати її. Трошки буркуни. Сексуальні і довго не одружуються. "Літні" – особливо добрі, але піддаються шкідливим звичкам і самі обтяжуються цим.

Вдалу партію їм складуть Вероніка, Анжела, Єлизавета, Лариса, Домініка, Любов, Ніла, Елеонора. Цього не скажеш про Віолеті, Катерині, Ганні, Лідії, Тетяні, Луїзі, Людмилі, Елі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...