Гарне оформлення дитячих фотографій

Гарне оформлення дитячих фотографійДитячі фотографії завжди з цікавістю розглядають як самі підростаючі діти, так і дорослі. Найяскравіші моменти життя, кумедні ситуації, життєрадісні мордочки – все це зібране і красиво оформлене у великому сімейному альбомі допоможе вам знову і знову зануритися в прекрасний, нев’янучий світ дитинства, особливий шарм якого не залишить нікого байдужим.
Існує безліч варіантів оформлення улюблених фото, на будь-який смак і колір – від найпростіших і забавних, до справжніх витворів мистецтва.
Почати свою творчість зручно з використання всім відомого фотошопа. Щоб полегшити собі завдання, можна скачати з інтернету найрізноманітніші рамки (з розширенням PNG), що мають прозорий фон для вставки фотографії. Вам залишиться тільки перетягнути готовий шаблон на фото і зберегти файл у форматі JPG.

Наступний спосіб – створення слайд-шоу, за допомогою спеціальних програм (наприклад, програмне забезпечення, кінорежисер або NeroVision). Тут ви можете зібрати практично необмежену кількість фотографій, під вдало підібраний музичний супровід і різноманітні спецефекти.
Електронний варіант зберігання інформації, хоча і стає все більш популярним, проте багато в чому поступається класичному фотоальбому, що зберігаєу живий дух сім’ї, і доступний в будь-який момент. Його можна прикрасити разом з малюком, зробити пам’ятні написи і «автографи» долоньок, придумати захоплюючі сюжети.
Спільна творчість принесе вашому малюкові масу незабутніх вражень і позитивних емоцій. Навчить його не тільки створювати свої фантазії і втілювати їх у реальність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...