Гардероб дівчинки

Гардероб-для-дівчинки

З історія дитячого одягу

Дитячий одяг, різні сукні для дівчаток в якості окремої категорії моди з’явився досить недавно – тільки в 18-му столітті. І навіть у той час він мав чимало відмінностей від дорослого. У той час він тільки робив перші кроки свого становлення і розвитку.

Споконвіку, дитячий та дорослий одяг мав відмінність лише в розмірах. Можна згадати картини 15-16 століть, на яких маленькі дівчатка і хлопчики від 2-х до 15-ти років зображувалися в камзолах і масивних сукнях, в розшитих золотом і парчею плащах, великих капелюхах, дівчаток навіть зображували з високими по моді зачісками. Дітям було дуже незручно носити такий одяг, і це ще м’яко сказано. Сьогодні вченими доведено, що скелет дитини остаточно сформовується тільки до 7 років, а в Середньовіччі і в епоху Відродження дівчаток з 3-річного віку «заковували» в тугий корсет. А якщо ще згадати перуки? Стає набагато страшніше, так, що вам самим під силу оцінити результати з наслідками подібної моди.

Лише до кінця 18-го століття дівчата Європи змогли позбутися кріоліну, хлопчики ж – тугої військової форми, помінявши їх на муслінові вільні платтячка, піджачки і брючки. Одяг став набагато легшим і вільнішим, що послужило поштовхом для розвитку в моді нової галузі – дитячої моди!

Але зміни на цьому не завершилися. До 1890 року дівчата закінчили ходити у взутті на підборах і в крислатих капелюхах (якраз почав входити в моду золота засмага). Почали з’являтися спортивний одяг та купальні закриті костюми, призначені саме для дітей.

Крім цього, у другій половині 19-го сторіччя розвивалася в бурхливому темпі легка промисловість, а саме, в галузі моди для дітей. У такий період навіть відкрили спеціалізовані магазини одягу для юних модниць і модників. А через якийсь час, мода для дівчаток і хлопчиків змогла вийти на подіум! Перший дитячий дизайнер – це Жанна Ланвен. Спочатку Жанна шила оригінальний одяг для доньки, а потім змогла перетворити таке миле захоплення в основну справу свого життя.

У 1920-і роки дитячий одяг для дівчаток став ще вільнішим, і він більше не сковував рухи дитини. Модними стали «дитячі сукні з Америки» – сукні-трапеції, довжиною до колін, які мали два прорізи для рук.

А після того, як закінчилася друга Світова війна, для дівчаток в моді трапилася справжня революція, саме в той час юні модниці стали носити брюки. Ось так жіноча боротьба за рівноправність статей змогла торкнутися і моди для дітей. Сказати прямо, це було просто чудово!

Сьогодні дитячий одяг можна охарактеризувати такими словами: «на колір і смак …». Адже на магазинних прилавках можна побачити різні моделі, забарвлення будь-який випадок життя. І це чудово. Адже у вас завжди буде можливість вибрати дитячі плаття, які прийдуть до душі вам і вашим малюкам!

Сучасна дитяча мода

Маленькі леді, принцеси, чарівниці, кокетки-все це наші улюблені дівчатка. Вони всі такі різні, але одне об’єднує їх точно – бажання красиво і модно одягатися. Деякі модниці вже з народження показують, який одяг їм до душі, а який вони одягати не стануть. Але все ж, як би, то, не було, красиво одягнені дівчатка привертають увагу оточуючих, та й самі батьки пишаються своїми принцесами.

Зараз одяг для дівчаток не обмежується одними сукнями та спідницями. Сучасні модниці люблять джинси, кросівки, легінси, капелюшки. Також як і будь доросла жінка, маленька дівчинка, одягнувши шикарне плаття, стане справжньою леді. Популярні світові бренди розробляють для наших дітей спеціальні лінії одягу, які відповідають трендам того чи іншого сезону. Ці моделі є не тільки красивими, але і що найголовніше зручними і виготовляються з матеріалів найкращої якості.

Багато хто ставить питання: «А чи потрібно привчати дитину з дитинства до модного одягу?» Звичайно ж, так! Прищеплюючи дівчинці знання стилю ще з раннього дитинства, можна бути впевненим, що коли вона виросте, стане дівчиною, жінкою, її гардероб буде просто чудовим. Адже вона буде вибирати, і поєднувати одяг підходящий саме їй, знатиме стиль притаманний саме їй і ніколи не одягнеться без смаку.

У гардеробі будь-якої маленької модниці обов’язково повинно бути:

– Повсякденний одяг (брюки, светри, кофтинки і т.д.) Це той одяг, в якому ваше чудо ходить в школу або в дитячий сад. Він повинен бути зручним, не сковувати рухи, відповідати дрес-коду, прийнятому в навчальному закладі;

– Одяг для прогулянок. Цей одяг має бути насамперед комфортним. Хоча старші дівчатка віддадуть перевагу модному одягу;

– Святковий одяг. Це не тільки сукні, але і сучасні джинсові костюми, спідниці, кофтинки і багато іншого, те, що захоче одягнути на свято ваша маленька леді.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...