Ганна

Перекладається з староєврейського як – "благодать".

Ганна ніколи не забуває про свою зовнішність – із властивим їй смаком вона вміє красиво одягнутися, вчасно відвідати перукарню. Вона органічно не виносить неохайності, її не побачиш у стоптаних туфлях або в брудному халаті. За своїм складом Ганна цілком могла б працювати сестрою милосердя, лікарем, бути утішницею і жертовної помічницею. Але де б вона не працювала, вона віддає себе роботі повністю, матеріальна компенсація, винагорода для неї другорядні.

Це лагідна людина з сильно розвиненою інтуїцією. У житті покірливо Ганни вистачає страждань, але іноді складається враження, що вона і не намагається їх уникнути. Так, Ганна цілком може полюбити людину хвору чи п'є, явного невдахи чи психопата і нести свій хрест протягом всього життя, нітрохи не шкодуючи про такий частці. Віддані дружини, люблячі матері і хороші свекрухи – усе це Анни. Вони довірливі, безкорисливі і доброзичливі. Сім'я, в якій цінують такі якості, буде щасливою. Анни не здатні до активного захисту свого "я". Стикаючись з грубістю, хамством, причіпками, вони замикаються в собі й терпляче чекають кращих часів.

У любові Ганни вірні, у шлюбі терплячі, але зрад не переносять. Невірність чоловіка – важка для них травма. Пробачити це вони можуть, але забути – ніколи. Однак випробування розлученням і очікувані тяготи самотнього життя для Ганни не завжди переважніше потоптану гідності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...