Галина

Походить від грецького слова "галене", перекладається як – "спокій", "безтурботність".

Галина – справжня трудівниця. Вона встигає скрізь: на роботі, на городі, в розвагах і разом з тим залишається привабливою і привабливою. З усього, що життя дає жінці, більшість Галін вибирає справа. У справах Галина обачлива, вона заздалегідь знає свій інтерес і те, як його реалізувати. І люди їй цікаві постільки, поскільки можуть бути в чомусь вигідні. З потрібною людиною Галина – сама доброзичливість і запобігливість, з непотрібним ж, вичерпавши свої можливості, вона разюче швидко перетворюється в холодно-ввічливу і декілька грубувату жінку. Свекруха, яка знає про цю рисі Галини, ніколи не поспішить із заповітом.

З шанувальниками проблем зазвичай не буває. Вибирає сама Галина, і часто її чоловіком стає найкрасивіший, самий умілий і господарський хлопець, визнає перевагу Галини не тільки над іншими жінками, але й над собою. У шлюбі він задовольняється положенням підлеглого, така позиція зрештою виявляється вигідніше затяжної війни за владу. Зустріч з жінкою, протилежній по своєму характеру Галині, часто провокує чоловіка Галини на рішучі кроки.

Ім'я Галина в перекладі з грецького означає "тиша", "лагідність". Святою покровителькою імені є мучениця Галина Коринфська, яка жила в 3 в. н. е.. Вона загинула за віру Христову в період царювання Деція, на місці її мук з'явилося джерело чистої води. Ім'я Галина символізує гармонію і спокій, впорядкованість у всіх справах. Люди, названі на честь великомучениці, як правило, відрізняються лагідною вдачею і доброзичливим характером. Їх не зможуть вивести з себе ні життєві бурі, ні проблеми на професійному поприщі. Власниці цього чудового імені зазвичай спокійно ставляться до всього що відбувається, їм чуже таке почуття, як паніка.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...