Фрукти і овочі вбережуть вагітних від інфекцій

Фрукти і овочі вбережуть вагітних від інфекційЯкщо ви чекаєте малюка, негайно починайте налягати на фруктово-овочеве меню! Як стверджують вчені з дослідницького інституту Бостона, дари природи допоможуть знизити ризик розвитку інфекцій дихальних шляхів.

Група фахівців виконала величезну дослідницьку роботу по вивченню корисних властивостей продуктів харчування і їх впливу на здоров’я майбутніх мам. Виявляється, щоденне вживання фруктів і овочів істотно зменшує вірогідність проникнення в організм вагітної жінки інфекцій дихальних шляхів.

Ці віруси дуже небезпечні – як для матері, так і для малюка, згодом вони можуть призвести до пневмонії і астми. Тому така смачна профілактика буде тут до речі.

Вчені давно вивчили корисні властивості овочів і фруктів. Але їх вплив на здоров’я вагітних раніше не розглядався. В ході дослідження були задіяні понад тисячу жінок на різних термінах вагітності. Дослідницькій групі вдалося встановити, що майбутні матері, що з’їдали щоденне багато фруктів і овочів, захищені від інфекцій дихальних шляхів на 26 відсотків краще, ніж ті, хто цього не робить

Джерело: feelgood.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...