Фригідність, холодність і інші міфи про жіночу сексуальність

ФригідністьЖіноча сексуальність набагато складніша, ніж чоловіча, вона пов’язана зі складним комплексом дій і рефлексивних реакцій, які керують поведінкою і відносинами на набагато більш глибокому рівні, ніж у чоловіка, тому часто незрозуміла для багатьох чоловіків, навіть досвідчених. Внаслідок дуже тісного зв’язку між сексуальністю, фізіологією, структурою свідомості і роботою внутрішніх органів, виникає ціла велика серія “жіночих захворювань”, які мають психосоматичну природу і відображаються на поведінці жінки. Потрібно усвідомлювати той факт, що більшість цих захворювань мають міфологічну природу і по суті відносяться до стану психіки жінки, яка диктує своє пластичній і податливій фізіології.

Серед міфів про жіночу сексуальність найбільш поширений міф про жіночу “холодність”, тобто, про жінок, які, нібито не зацікавлені в сексі, не відчувають від нього задоволення і не можуть в принципі пережити оргазм. Найближче вивчення цього феномена з боку сучасних фізіологів дозволили говорити скоріше про так званий “синдром відмови”, який полягає в тому, що жінка відмовляє собі з якихось причин в реалізації сексуальності і взагалі відмовляється бути сексуальною. При цьому, “синдром відмови”, як правило, супроводжується психотичною симптоматикою, наприклад, дуже яскравими сексуальними снами, самозбудженням та іншими діями, які проводяться без сторонніх.

Також досить часто можна зустріти жінок, які щиро вважають, що їм досить “власних рук” і предметів з секс-шопу і чоловіки їм не потрібні. У практиці професійних спокусників не раз було продемонстровано, що обидві ці форми поведінки є не більш, ніж психологічним захистом перед страхом вразливості, втрати себе, неправильного виховання, визначених порушень або жорстких негативних переживань, які були пережиті в дитинстві або в юнацтві. Також дуже велику роль відіграють відносини з батьком і сексуальність, яка на нього переноситься.

Те ж саме стосується фригідності. Нездатність відчувати оргазм не має під собою ніякої фізіологічного або біохімічного підгрунтя. У більшості випадків у жінок, яким ставлять такий діагноз, статева сфера – в повному порядку. Причина, як завжди, криється в психології і психологічних основах життєдіяльності жінки, зокрема, в страху належати і потрапляти в емоційну і сильну “біохімічну” залежність від чоловіка. Найчастіше доходить до смішного: дуже сексуальні дівчата, які “відключаються” від бажання сексу навіть від швидкоплинного дотику чоловіка, поводяться вкрай холодно і відсторонено саме тому, що розуміють, що не знайдуть в собі сил кому-небудь відмовити!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...