Фригідність

Що таке фригідністьЩо таке фригідність?

Фригідність – це абсолютна статева холодність, відсутність інтересу до сексу. При справжній фригідності ерогенні зони стають не чутливі, а статевий акт – байдужий. Жінку, у якої відсутній статевий потяг і яка при сексуальній стимуляції не відчуває статевого збудження, не досягає оргазму зазвичай називають фригідною.

Причини фригідності

Причини її можуть ховатися в роботі організму або бути чисто психологічними. Жіноча сексуальність дуже психологічно залежна, тому жінка може перестати відчувати статевий потяг і задоволення в результаті конфліктів у сім’ї, страху перед небажаною вагітністю, після зґвалтування, суворого виховання, сексуальних неприємностей в дитинстві, не використання ефективної сексуальної стимуляції; інтоксикацією наркотиками, депресивним станом. А також важливу роль відіграють інфекційні і запальні процеси органів малого тазу (запалення яєчників, придатків, матки; хламідіоз, гарднарелоз і т.д.).

У чому проявляється фригідність у жінок?

Фригідність проявляється по-різному: деяким жінкам стає неприємним секс і будь які сексуальні ласки, і вони погоджуються на нього задля подружню обов’язок, через силу, інші відчувають помірно приємні відчуття, але не більше того, треті отримують оргазм тільки уві сні.

Але як показує практика, нездатність жінки отримати статеве задоволення пояснюється набагато простіше – невіглаством партнера, який не здатний довести свою партнерку до оргазму. Раніше панувала догма, що немає фригідних жінок, а є погані чоловіки. Тепер же доведено науково, що фригідних жінок майже нема, а є ледачі, недосвідчені, неосвічені жінки.

Велике значення має виховання та ставлення батьків до дівчинки. Щоб у дівчинки правильно сформувалася сексуальність, в перші три роки вона повинна отримувати якомога більше уваги і ласки від них та оточуючих.

Багато жінок, начитавшись романів і надивившись фільмів, вважають, що оргазм – це щось схоже на салют або виверження вулкану. Насправді оргазм може бути малопомітним.

Секс – це ніжність і любов, тому жінка повинна зробити все можливе, щоб сексуальні смаки і схильності партнера відповідали її вимогам і навпаки.

Більшість жінок скаржаться на те, що при мастурбації отримують набагато більше задоволення, ніж під час статевого акту. За статистикою у жінок, що займаються мастурбацією до початку статевого життя, фригідність зустрічається в 3 рази рідше, тому що при цьому з’являється досвід переживання оргазму. Так що ж, онанізм – добре чи погано? Ясно одне, що тривала стриманість може сприяти у чоловіків застійному простатиту і імпотенції, а у жінок – фригідності.

У 50% жінок високочутливої ерогенною зоною є область клітора, у той час як піхва малочутлива. Ці жінки зазвичай відзначають, що відчувають оргазм лише в разі, якщо клітор піддається додатковому пальцевому подразнення партнером.

Допомогти тут можуть тільки відверті відносини між партнерами, що дозволяють їм знати, що доставляє кожному з них найбільшу насолоду. Головне – не соромитися і не боятися заявити про свої права на сексуальне задоволення.

Вплив фригідності на сексуальні і сімейні відносини

У нашій країні 38% фригідних жінок – і кожен 3-й шлюб закінчується розлученням. І цей відсоток жінок не йде в монастир і не залишається в старих дів. Вони виходять заміж, хочуть бути щасливими і несуть нещастя своїм чоловікам. Звичайно, якщо ці чоловіки самі по собі нормальні.

Ще один наочний приклад: молода дівчина в 18 років вийшла заміж за чоловіка, який на 6 років старший за неї. Чоловіка дуже соромилася. Під час статевої близькості з ним оргазм не наступав. Вона ж не наважувалася сказати йому, в якій попередній підготовці вона потребує, так як побоювалася, що він розцінить її прохання як “брудне збочення”. Поступово стала фригідною по відношенню до чоловіка. Одного разу на курорті зрадила чоловікові. Коханець перед початком акту зробив те, що чоловік ніколи не робив. Отримала сильне статеве задоволення. Повернувшись додому почало мучити сумління, що зрадила чоловікові, і “почуття сорому” перед дочками. Категорично відмовилася від того, щоб лікар поговорив з чоловіком про її сексуальної потреби. І ця дружина вже 3-й раз ходить до психіатра. А нормальний чоловік нічого цього не знає і не розуміє. Що робити? Розлучитися з цією жінкою? Але він прожив з нею 24 роки – і любить її, хоча вона його любити просто не здатна. І у них двоє дітей, яких він теж любить. І йому вже 48 років – у такому віці починати друге життя трохи важкувато. Але ж все можна було уникнути, якби вони удвох вчасно звернулися до лікаря, а не замикалися в собі.

Іноді фригідність, так само як імпотенція, загадковим чином зникає при зміні партнера. Причину такого чуда слід шукати в особливостях подружніх взаємин. Монотонність статевого життя знижує взаємний потяг.

І все ж фригідні жінки здатні любити і доставити щастя чоловікові та дітям увагою, турботою і ласкою.

Чи шкодить чи здоров’ю фригідних жінок відсутність оргазму?

Відсутність сексуального задоволення в житті жінки погано відбивається на її здоров’ї: сильно впливає не кращим чином на психіку, викликає дратівливість, головні болі, раннє старіння – і це мала частина наслідків. Фригідність і безпліддя лікарі не пов’язують, хоча точки перетину у них все ж таки є.

Як впливає фригідність у жінки на потенцію її чоловіка?

Жіноча фригідність в першу чергу впливає на психіку чоловіка. Природно, чоловіка мучать думки: я не збуджую свою кохану жінку, не викликаю в ній бажання, може вона холодна, бо не любить мене і т.д. У чоловіка виникне купа проблем і захворювань урологічного характеру, які викличуть зниження потенції. Її відраза до сексу спочатку призведе до зменшення статевих контактів, а потім – до їх повної відсутності. Якщо така пара не звернеться до лікаря, у чоловіка буде тільки два виходи – або він стане імпотентом, або піде до іншої жінки.

Фригідність виліковна?

Лікування фригідності не тільки можливе, але й необхідне. Лікування тільки очне, тривалість і зміст лікування вирішуються тільки в процесі терапії!

Оргазм не завжди залежить від техніки або кількості партнерів. Його можна не досягати і з коханим чоловіком і з незнайомцем. Словом, жінка – суцільна загадка, Але навіть не вирішити, а підказати в якому напрямку рухатися можливо тільки після тривалої очної бесіди з лікарем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...