Фрідріх

Перекладається з древнегерманского як – "могутній".

Закінчує інститут, цілеспрямований і наполегливий. Йде в науку, фанатичний в роботі. Мало цікавиться матеріальними благами, готовий працювати і за мізерну платню, але на тій посаді, яка дозволяє творити, винаходити і відкривати щось нове. Така людина може стати видатним діячем науки, мистецтва. Володіє неординарними організаторськими здібностями, може стати прекрасним керівником. Витриманий, коректний з підлеглими, але дуже вимогливий у ділових питаннях. Цінує ініціативних людей, новатор виробництва, дає можливість рости молодим талановитим спеціалістам.

У побуті дуже вибагливий, брезглів, не терпить безладу. Акуратний в одязі, вміє виглядати елегантно. Прискіпливий до дружини, вимагає ідеальної чистоти в будинку, кожна річ повинна мати своє місце; дуже злиться, якщо щось в будинку змінюється без його відома. Через свого характеру може бути одружений кілька разів, не всі жінки миряться з таким становищем у родині. Тільки зі спокійною та поступливою, охайної жінкою він може жити в злагоді.

Фрідріх має успіх у жінок, і тільки дружина знає, який він важкий у подружньому житті людина. Він сексуальний, має багато партнерок по сексу до шлюбу, часто змінює їх, ретельно вибираючи жінку, яка відповідає його вимогам. Може відмовитися від сексу з жінкою, яка йому дуже сподобалася, але при більш близьких відносинах здалася йому не дуже охайної. Дуже сприйнятливий до неприємних запахів, любить красиве витончена білизна у жінок. Неакуратність партнерки відбиває в нього всякий потяг, до величезного здивування партнерки, вечір може закінчитися без сексу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...