Фотосесія вагітності: секрети краси

Фотосесія вагітності секрети красиСьогодні фотосесія для вагітних – чи не одне з найбільш обов’язкових заходів під час вагітності. Щоб на пам’ять вам і вашій дитині залишився вдалий фотоальбом про життя до народження, важливо взяти до уваги секрети успішної фотозйомки вагітних.

Планувати фотосесію вагітної треба близько 30-го тижня вагітності. Саме цей термін вагітності вважається професійними фотографами найбільш оптимальним. У цей період у майбутньої мами вже красивий, круглий животик, але він ще не такий великий і не так важко, як на більш пізніх термінах. Хоча потрібно розуміти, що кожна вагітність індивідуальна – оцініть своє самопочуття і прийміть рішення.

Вибирайте фотографа, з яким у вас встановився особистий контакт. Результат фотосесії залежить не тільки від професіоналізму фотографа, але і від його особистих якостей. Фотограф повинен задати тон фотозйомки, з розумінням поставитися до положення майбутньої мами. Іноді вагітні воліють, щоб таку фотосесію зробив сам чоловік або краща подруга.

Якщо ви будете фотографуватися з чоловіком, плануйте фотосесію на вихідний день. Буде мінімум поспіху і переживань.

Не призначайте фотосесію на ранкові години. Дайте час зійти трохи ранковим набряків.

Зачіску для фотосесії краще підібрати заздалегідь. Поекспериментуйте зі своїм майстром або з подругою. Для створення зачіски в день фотосесії краще запросіть майстра до себе додому-так ви менше втомитеся.

Одяг також вибирайте за деякий час до фотозйомки. Фотографи радять надягати одяг що облягає (хоча б у деяких місцях), з еластичних і летячих тканин. Одяг не повинен приховувати животик – бо сенс фотосесії саме в ньому! Можна задрапіруватися в ніжну тканину, відкривши плечі або тільки одне плече. Краще, якщо колір і фасон одягу будуть більш класичними. Це дозволить навіть через 20 років виглядати на фото стильно. Пам’ятайте, що у вагітних шикарна зона декольте – підкресліть її неодмінно. Деякі фотостудії також пропонують напрокат одяг для вагітних.

Підготуйте бажані пози для фото. Фотограф, звичайно, підкаже вам свої ідеї, але ви теж можете створювати фотокомпозицію. Добре, якщо ви зможете потренуватися вдома перед дзеркалом.

Самі основні пози для вагітних фото:

  1. Лягайте на кушетку на спину, на животик ставите пінетки.
  2. Лягайте на бік, з опорою на лікоть, підперши голову рукою.
  3. Стаємо, одне стегно висунувши вперед, виставивши цю ніжку на носок. Одне плече залишається високо, інше трохи опускаємо, руки розслаблюємо.
  4. Фото в профіль. Можна обв’язати животик бантом.
  5. Можна присісти на коліна і присадити на них м’яку іграшку.
  6. Зробіть фото животика, з’єднавши пальчиками на ньому сердечко, приклавши квіточку або тримаючи перед ним пустушку. Можете покласти руки на животик разом з татом, який обійме вас ззаду.
  7. Ігровим може бути фото: майбутня мама з тестом на вагітність і радісно здивований від нього майбутній тато.
  8. Пози йоги для вагітних, які ви знаєте.
  9. Якщо є старша дитина, він може поцілувати ваш животик. Це може зробити і майбутній тато.
  10. Якщо старша дитина не надто важка, можна взяти його зверху животика. Нехай чоловік посадить його до вас на руки. Або на животик можна посадити м’яку іграшку.

Зверніть увагу на фон фотографій. Фон не повинен бути песимістичним, брудним, з дверима, розетками, проводами і т.п. На фото для вагітних чудово виглядають стрічки, ніжні, легкі, хвилясті тканини, однотонний диван або килимок, м’які іграшки, м’ячі. Тони фону повинні виробляти позитивний ефект. Якщо фотосесія поза домом або студії, знайдіть красиво місце на природі: парк, пустельний пляж … Хороші фото можуть бути з опорою на дерево або в профіль, сидячи і дивлячись на морську хвилю.

Краще вибрати природне світло, мінімізувавши використання фотоспалаху. Якщо фотосесія проходить на вулиці, уникайте полуденного сонця. Фотографи вважають найбільш вдалим для фото сонячне світло в раніше ранок або за годину-дві до заходу сонця. Сонце перед заходом може красиво відбитися в вашому волоссі і надати ефект золота шкірі.

Настрій вирішує все – створіть позитив. Вагітність часто ускладнюється проблемами зі здоров’ям, перепадами настрою. На фото цього не повинно бути видно. Уявіть, що ви позуєте перед своїм майбутнім малюком. Посміхайтеся йому, світите йому щастям.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...