Фотокниги як пам’ять про чудові моменти

фоткнига на випускний
Такі різні фотокниги

Знову і знову повертаємося до фотокниг. Що таке фотокнига? Можна сказати просто, це сучасний стильний популярний варіант фотоальбому, але насправді це індивідуальний, унікальний екземпляр фоліанта – книги в твердій палітурці, для збереження ваших почуттів та емоцій. В арсеналі дитячого та сімейного фотографа фотокнига займає величезне місце: більшість фотосесій віддруковуються в фотокнигах, фотографи дитячих садків і шкіл працюють тільки з фотокнигою, весільні фотографії завжди оформляються тільки в фотокниги. А так як створення фотокниги передбачає неповторний дизайн, то вона, як правило, стає улюбленою!

Фотокниги можуть створюватися як на основі свіженьких фотосесій, так і зі старих підбірок фотографій. Фотографія, зроблена 100 років тому, на якій зображена рідна людина, фотографії, які зберігаються в старих альбомах з пожовклими сторінками; фотографії, зроблені в період перебудови, коли до нас хлинув потік дешевих Кодаків, фотографії зі старих Полароїд … Все це – історія, а історія гідна дбайливого поводження, яка б вона не була. Це – пам’ять, а пам’ять варто зберігати, щоб витягувати з неї уроки. Різні фотокниги – це сховища для історичних подій, це джерело пам’яті, і їх варто і варто створювати.

Фотокниги бувають різні

Може бути різний формат: від 15 на 10 см і до 40 на 30 см. Найпопулярніші 30 на 20см і 30 на 30 см. Різної тематики: весільна фотокнига, фотокнига про подорож, фотокнига про народження/хрещення дитини, про перший рік життя малюка , про Вашу особисту LoveStorу, сімейний фотозвіт за рік, хронологічна фотокнига (як подарунок на ювілей, біоргафія), звіт про корпоративний захід, книга про сімейного улюбленця, фотокниги-портфоліо, фотокниги-презентації, фотокниги на випускний з дитсадка і школи, фотокниги за тематичними фотосесіями, фотоказки і фотопідручники та ін. Це все відмінні приводи, щоб зробити свою власну, унікальну і неповторну фотокнигу. Різні люди – різні історії і такі різні фотокниги. Воістину, не буває поганих фотографій, адже навіть аматорська фотографія в добре оформленій палітурці фотокниги, стильному дизайні розвороту заграє і не залишить нікого байдужим.

Обкладинка Вашої книги теж має безліч варіантів – фотообкладинка, зі шкірозамінника і натуральної шкіри різних кольорів, з тисненням, з одним або більше віконцями під фото, із застібкою, як справжній фоліант або без, з металевою окантовкою кутів або без.

Але головна відмінність між фотокнигами – цей пристрій розвороту. Книга може розкриватися в розвороті на 180 градусів, що дозволяє використовувати в оформленні весь розворот (2 сторінки) як єдине ціле. Такі книги виглядають дуже солідно і фундаментально, та й часто важать відповідно. Тому найчастіше її використовують для весільних фотокниг, ювілейних і називають фотобук.

І другий варіант, являє собою звичайну в нашому розумінні книгу, де є корінець. Куди вклеєні всі сторінки. Це книга класична, або прінтбук, в ній дизайн розробляється посторінково, так як треба враховувати, що деяка частина простору сторінки вклеєна в корінець. Такі книги не великовагові, так як сторіночки надруковані на крейдованому фотопапері 170 г/м, доступні за ціною, і мають можливість друку більшої кількості сторінок, ніж фотобук. Тому даний формат книги дуже популярний як серед фотографів, так і замовників.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...