Фото дітей в соцмережах – добре чи погано?

Селфі дітей в соцмережах - добре чи поганоСьогодні ніхто не стане заперечувати значимість соціальних мереж в нашому житті. Певні люди буквально живуть в соцмережах. Найменша зміна в їхньому житті має відображення в інтернеті у вигляді фотографій. Будь це народження дитини, весілля або поїздка за кордон. Напевно, у кожного з нас є знайомі в соцмережах, які тільки після народження дитини – відразу ж виклали фото своїх новонароджених дітей в соцмережу. Добре це чи погано і чим це загрожує?
Фото дітей в соцмережах – це погано?
Для початку, давайте, щоб позбутися від усіх забобонів подивимося на ситуацію з однією, позитивної сторони. Для когось соцмережа, зважаючи на зайнятість на роботі і трудоголізм, єдиний спосіб подивитися як проходить життя ще недавніх друзів і мати хоч якесь спілкування, нехай і віртуальне, крім спілкування на роботі. Так що соцмережа – це хороша можливість себе показати і на людей подивитися. У ваших знайомих на іншому континенті народився малюк? І ви вже бачите як він виглядає і на кого схожий! Це звичайно здорово, але в той же час психологи пояснюють підвищене бажання викладати своє особисте життя на загальний огляд в мережу, психологічними відхиленнями і вже забили на сполох. І мова тут зовсім не про всесвітні змови і Массон.
У той же час «засідаючи» годинами перед комп’ютером – ви показуєте поганий приклад дитині. І потім будете задаватися питанням: у дитини комп’ютерна залежність, що робити?
Фото дітей в соцмережах – комплекси батьків?
Сьогодні соцмережі мають таке поширення, що людина, яка не зареєстрована у ВК або facebook сприймається нами мало не як печерна людина. Тобто, зареєструватися в соцмережі не проблема і все нормально. Але якщо людина починає викладати всю свою таємницю всім, то така поведінка може свідчити про проблеми.
Психологи пояснюють підвищене бажання постити фото своїх дітей, та й себе самого, в соцмережі, комплексами і невпевненістю в собі. Іншими словами, постійне інформування усього світу про те, які шмоточки модні і брендові ви придбали малюкові і який ви класний батько або мати, що гуляли цілий день по бутіках з малюком, це ніщо інше як хвастощі. Адже так? Ну і звичайно потім всі чекають знизу коментарів: “Ой які ви мімімішні і класні !!!”
Звичайно, якщо говорити про фото дітей в соцмережах відразу після пологів, то це можна пояснити бажанням новоспеченої матусі отримати підтримку від подруг через соціальну мережу. І тут як би все нормально, адже підтримка і слова підбадьорення дійсно потрібні зважаючи на пережитий стрес під час пологів. Але в той же час виникає питання: А чи не шкодить викладання фото в мережу, дитині?
Чи можна викладати фото новонароджених?
Задайтесь таким питанням. Адже викладаючи фото дитини в інтернет, ви демонструєте малюка всьому світу. Батьки, у яких проблеми безпліддя, подивляться на вашого малюка і почнуть заздрити. Вам то ніби як і ні холодно ні жарко від цього, але хто знає як це позначиться на вашій дитині? Можливо це всього лише забобони, але навіщо взагалі оточувати себе атмосферою заздрості з боку людей? Коли знайомі подруги або знайомі будуть думати “Чому вона змогла завагітніти і народити здорового малюка, а я ні ?!” Крім питання заздрості, просто подумайте що буде переживати така жінка? Навіщо піднімати бурю негативних емоцій у людини?
Подумайте про це питання і поступіть по-своєму, так як вважаєте за потрібне! Краще викладіть фото пізніше, коли дитина підросте і зміцніє духовно і фізично.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...