Флорентій

Перекладається з латинської як – "розквітаючий".

Флорентій – спокійний, надійний чоловік. Скромний, не любить виділятися, небагатослівний, але якщо щось говорить, то його слухають з інтересом. Він ерудит, пізнання його великі й різноманітні. Флорентій цікавиться всім, багато читає, вбираючи в себе нові знання, немов губка. Має відмінну пам'ять, в тому числі і зорову. Стабільний у своїх почуттях, постійний в уподобаннях. Не прагне до змін, до гострих відчуттів.

Роботу вибирає пов'язану з різними дослідженнями, може присвятити себе служінню фундаментальній науці. Він посидющий і акуратний, здатний виконувати скрупульозну, рутинну роботу. Відпочивати воліє на природі, ближче до землі. Любить возитися на дачній ділянці, може виводити нові сорти овочів, любить експериментувати.

З жінками нерішучий, найчастіше його в кінці кінців одружує на собі дівчина, з якою він дружив з шкільної лави. Він майже впевнений, що вона його обраниця, але завжди не вистачає якоїсь дрібниці, щоб зважитися зробити їй пропозицію, і він весь час відкладає це на потім. Рішучість дівчини навіть радує його, звільняє від болісних роздумів і сумнівів. Шлюб у нього зазвичай вдалий, подружжя розуміють один одного. Його дружина – спокійна домашня жінка; партнерки темпераментні, яскраві як особистість з ним не уживуться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...