Фітнес для вагітних

Фітнес для вагітнихЧи можна вагітним займатися фітнесом, спортом? Звичайно! Для майбутнім мам є маса видів занять спортом. Якщо ви хочете добре підготувати своє тіло до пологів, Вам необхідно
протягом всієї вагітності тренувати м’язи, які активно братимуть участь в процесі народження малюка. Проконсультуйтеся з Вашим лікарем і вибирайте відповідний вид спорту. Якщо від Вашого лікаря немає ніяких протипоказань можете сміливо приступати до вправ. Фітнес, гімнастика, йога, вправа на фітболі, аква аеробіка допоможуть Вам не тільки народити швидше, м’яко без болю і страху а й допоможе швидше відновити фігуру після пологів.

На різних термінах вправи трохи відрізняються.
Починайте з найдоступніших вам вправ, займайтеся потроху 2-3 рази на тиждень і не довше 15 хвилин. Ви можете знайти найближчий спорт комплекс і купити абонемент у басейн або займатися в групі, є групи куди ви можете приходити зі своєю другою половинкою, а можете займатися вдома. Якщо Вам зручніше займатися в домашніх умовах можете спробувати вправи, які радять фахівці. Краще переглядати відео ніж просто розписані вправи. Віддавайте перевагу вправам лежачи на спині, сидячи на фітболі, сильно не навантажуйте Ваші ноги щоб уникнути набряків і варикозу. Тренуючись намагайтеся побільше пити води, щоб не було зневоднення. Дихати потрібно рівномірно, не затримуйте дихання на довго, що б у малюка не було кисневого голодування.

Лідером у спорті для жінок в положенні є – аква аеробіка. Це дуже приємні заняття, які проводяться в басейні, знімає стрес, наповнює енергією і гарним настроєм. Рухи у воді плавні, м’які. Такі заняття підійдуть для мам на різних термінах навіть на останніх.

Який спорт заборонений вагітним, яким спортом можна займатися в положенні:
1. стрибкові заняття
2. катання на лижах
3. катання на ковзанах і роликах
4. верхова їзда
5. єдиноборства
6. плавання з аквалангом
7. види спорту в командах
Ці цікаві заняття залиште на потім. Але не сидіть в чотирьох стінах …;) Частіше вибирайтеся на прогулянки. Дихайте свіжим повітрям! Взимку тепліше одягайтеся, а влітку стережіться від перегрівання на сонці.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...