Фільтрування вмісту: додаткові функції батьківського контролю на YouTube

Прагнення дітей до технологій майже безмежні.
Із самого народження кращої іграшки аніж смартфон годі й придумати, а дивитися відео більшість знають як вже до року. Звичайно ж такі захоплення вимагають заходів безпеки.

Розберемо можливості батьківського контролю на YouTube

З їх допомогою можна обмежити відображення сумнівного контенту. Звичайно, вам все одно потрібно буде слідувати за дитиною, але потік дорослої реклами і компрометуючих зображень можна та потрібно якось уникнути. Як встановити батьківський контроль для популярного сайту відеохостингу? Вам допоможуть наші покрокові інструкції.

Які засоби по обмеження вмісту допомагають захистити дітей в мережі?
Пошукова система Google пропонує наступні інструменти центру безпеки, які необхідні для батьківського контролю за дітьми у всесвітній мережі:

Безпечний пошук.
За допомогою цього засобу можна заблокувати будь-який вміст або веб-сайти, які не відповідають результатам безпечного пошуку Google. Їх змістом може бути будь-яке насильство, порнографія, або будь-який інший небажаний контент для маленьких діток.

Щоб увімкнути його, просто виберіть в налаштуваннях “увімкнути безпечний пошук”.

Центр звітування та правовиконання.
Якщо ви знайшли сумнівне відео із своїми дітьми на YouTube, можна скористатися функцією батьківського контролю та повідомити про це до центру звітування та правовиконання. Далі, вони перевірять інформацію і допоможуть усунути сумнівне відео.

Також повідомляйте про відео іншого характеру, яке не призначено для перегляду дітьми.

“report/скарга” – ця функція в додаткових налаштуваннях під кожним відео допоможе вам у цьому.

Безпечний режим фільтрації контенту YouTube, який повинен бути налаштований в кожному браузері та мобільному додатку, якими ваші діти користуються.

Які додаткові функції батьківського контролю можна використовувати на YouTube?

Ось кілька порад, які будуть корисні, якщо ви вирішите встановити батьківський контроль для YouTube:

Вимкнення можливості розблокування обмеженого режиму. Можна заблокувати заборонений режим у веб-браузері, щоб ніхто не зміг змінити цей параметр, а потім вийти з облікового запису, захистивши його паролем.

Використовуйте додаток для фільтрації вмісту, наприклад таких як KidSafe Tube. Він фільтрує відео, щоб гарантувати, що діти не дивляться будь-який неприпустимий зміст.

Встановіть YouTube Kids. Ви можете встановити цей додаток на пристрій, який використовує малюка (планшет або телефон). Це дружня версія сайту, де немає заборонених матеріалів від яких діти повинні триматися подалі.

Незважаючи на всі запобіжні заходи, пам’ятайте, що кращий спосіб контролювати те, що діти дивляться це присутність батьків. Це, безумовно, зміцнить ваші відносини і допоможе визначити будь-які потенційні загрози.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...