Філіп

Перекладається з давньогрецької як – "люблячий коней".

Багато Філіппи себелюба і не терплять великих компаній. Більшість з них наділені чималими здібностями, які, на жаль, так і залишаються нерозкритими. Шлюб Пилипа через його непоступливого характеру складається важко.

"Зимові" – найбільш здібні, але і зі складним характером, люблять сперечатися з приводу і без приводу. Сміливо беруться за нову справу, але не завжди доводять його до кінця. Одружуються, як правило, на спокійних, поступливих жінках і живуть у батьків дружини. "Літні" женяться пізно, спочатку прагнуть досягти міцного положення. Не конфліктні і добросердих. Із задоволенням подорожують, їздять у далекі й тривалі відрядження. У шлюбі в них найчастіше народжуються сини. Серед чоловіків з цим ім'ям є лікарі, юристи, токарі, співаки, інженери, трактористи, авіатори.

Філіп з грецької перекладається як "люблячий коней". Заступник імені – святий мученик Філіп Апамейского. Проповідував слово Боже в Греції, Ефіопії та інших країнах; після мук був розп'ятий на хресті вниз головою. Філіппи – істоти тонкі і ранимі, їх легко образити, мужність у них поєднується з дитячою безпосередністю. Найчастіше вони занадто ліниві, їм не вистачає наполегливості і завзятості в досягненні поставленої мети. Філіппи люблять бути в центрі уваги, дуже вимогливо зносяться до свого зовнішнього вигляду: в одязі завжди слідують моді і намагаються виглядати бездоганно. Товариські, люблять знайомитися з новими людьми, мають багато друзів, ворогів вводять в оману хитрістю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...