Филимон

Перекладається з давньогрецької як – "улюблений".

Филимон може так довго вагатися у виборі правильного рішення, що це рішення може виявитися вже непотрібним. Нерішучість Филимона часто переходить всі межі. Зі своєю повільністю, нескінченними аргументами Филимон не здатний прийняти ніяких рішень, і багато проблем так і залишаються невирішеними. Від Филимона ви завжди можете отримати масу безкоштовних рад по будь-якому питанню.

"Грудневий" Филимон більш рішучий, зібраний в екстремальних ситуаціях здатний вирішити масу проблем, крім тих, що стосуються його особистої; житті. Він може миттєво змінювати свою думку і рішення, він – людина ризику. "Березневий" Филимон примудряється довго тягнути, ухилятися, обдумувати щось, не наважуючись зробити потрібний крок, і в той же час боячись втратити шанс.

Филимон по натурі не дуже пристрасний і не дуже переживає любовний невдачі, тим більше що його завжди оточують красиві жінки. Филимон. може відстоювати свою точку зору, спираючись на логічні висновки, не беручи до уваги особливості психології поруч сидячої людини. Тому він часто не може зрозуміти причини тих чи інших вчинків людей. Його допитливість має абстрактний характер. Филимон із задоволенням бере участь у всіх громадських заходах, відстоює свою правоту. Якщо він чимось незадоволений, ви відразу прочитаєте це на його обличчі. Якщо ж він посміхається, то в його усмішці немає ні грама штучності. Филимон не може вами фальшивити, якщо ви йому до душі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...