Фен-шуй в допомогу: привертаємо любов

Фен-шуй в допомогу: привертаємо любовЯк наповнити свій будинок символами любові, які допоможуть притягати у ваше життя найсвітліші почуття?

1. Картина з піонами вважається у фен-шуй дуже сильним любовним талісманом. Якщо Ви самотня дівчина і хочете вийти заміж, картину з піонами слід розмістити біля входу в спальню.

2. Кристали – один з кращих символів "матері-землі". Якщо розмістити їх в кутку на південному заході спальні, це принесе щастя в любовних відносинах.

3. Парні символи. Вони символізують природне з’єднання двох початків – чоловічого і жіночого. Найяскравішими парними символами фен-шуй є пара вуточок-мандаринок, пари пустуючих риб або пари слідів, символізуючих сліди Будди.

4. Кут любові: коли заходиш в кімнату – справа дальній. Там повинне бути чисто, ясно, бажані парні предмети: два крісла два стільці, картинка із зображенням пари.

5. Спальню добре оформити в рожевих, персикових, світлих тонах. Ліжко потрібне двоспальне, щоб підходити можна було з 2х сторін. Над ліжком ніяких полиць. Не повинна нависати над ліжком і люстра. Дві подушки, одну ковдру.

Під ліжко нічого не ставити. Добре, якщо там буде простір. Трохи менше гострих кутів – простежити, щоб на ліжко не були направлені гострі кути шафи, полиць.

Ліжко не повинне стояти ногами до дверей, узголів’ям до вікна. З нього повинні бути видимі двері. Спальня не повинна бути прохідною. Прокидаючись, потрібно бачити щось красиве, наприклад, картину.

Які ще елементи в спальні підсилять вплив фен-шуй?

Джерело: www.sympaty.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...