Фен-шуй і любов

Фен-шуй і любов Любов може прийти до людини, тільки за певних умов. Так свідчить вчення фен-шуй. Але не думайте, що можна просто сісти і чекати її. Прикладіть трошки зусиль, і вірте, що вона прийде до вас. А якщо ви хочете, щоб вона була з вами все життя, тоді носіть талісмани фен-шуй, які будуть залучати любов у ваше життя.

Найбільше, залучають любов, квіти півоній. Додайте живі квіти при вході в спальну кімнату, також повісьте картини із зображенням півоній. І через деякий час, ви відчуєте позитивний ефект цих квітів. Дівчата, за допомогою півоній, можуть зробити своїх чоловіків більш пристрасними. Але не факт, що цю пристрасть він направить на вас. Так що якщо не хочете ризикувати, краще цього не робити. Досить буде картин на стінах, і ефект буде те, що треба. Півонії підійдуть до будь-якого інтер’єру, і навіть трошки пожвавлять його.

Намагайтеся більше дарувати своїм коханим статуетки з парними символами. Наприклад, це можуть бути: кошенята, янголята, близнюки і все в такому роді. Вони будуть створювати в будинку теплу і любовну атмосферу. Я все це веду до того, що філософія фен-шуй розглядає парний символ, як злиття двох начал – чоловічого і жіночого.

Кристали, які символізують матір-землю, іноді можуть допомогти залучити коханого в своє життя. Щоб вони дали дуже хороший ефект, їх потрібно розмістити в південно-західній стороні своєї спальні. Перед цим кристали потрібно очистити від забруднень, помістивши їх в морську або солону воду. Тримати у воді, не менше тижня. Якщо ви хочете, щоб чоловік почав першим за вами доглядати, тоді встановіть підсвічування під свій кристал.

Також не варто забувати і про те, що всі речі потрібно розставляти по фен-шуй. Як стверджує древнє вчення, правий дальній кут у спальні, є любовним. Саме туди, найкраще поставити ліжко, а якщо не виходить, то зробити його просторим, чистим і світлим. Можна поступити і по-іншому, поставити туди два стільці або крісла, а найкраще повісити на стіну портрет закоханої пари. Це дасть вам можливість, більш швидко залучити любов у ваше життя.

Якщо ви хочете, щоб ви знайшли саме ту людину, яка вам підходить, застосовуйте поради наведені нижче. Складіть список позитивних якостей, які вас приваблюють в чоловіках. З цією справою поспішати не варто, потрібно все гарненько обдумати, і записати все до найменших дрібниць. Потім, запишіть всі недоліки, які ви готові терпіти, і не звертати на них уваги. Витратьте на все це не один день, записавши все, що вам подобається і не подобається. І ось побачите, що результат обов’язково буде і він коштує цих зусиль. Коли вже списки будуть повністю готові, перепишіть їх на червоний або яскраво-рожевий папір, згорнувши це послання в трубочку, перев’яжіть червоною стрічкою, і потім покладіть в правий крайній кут від вхідних дверей. Чому саме туди, бо це кут шлюбу.

І нарешті, давайте ми приділимо трошки уваги інтер’єру вашої спальні. Ні за що, не потрібно ставити тут букети квітів, які були подаровані вам. Кімнату можете пофарбувати в ніжні тони, такі як: рожевий, жовтий або персиковий. Крім картин із закоханими парами, сюди можуть підійти картини з птахами, тваринами або квітами. А що краще не вішати, так це картини, які зображують захід, або осінь. Ваше ліжко повинно бути двоспальне, зверху не робіть поличок, а під ним не ставте ніяких предметів. Якщо над вашим ліжком висять люстра, краще її перевішати. На ліжку повинні бути дві подушки і одна ковдра, і більше нічого. У голові ліжка не повинно бути ні дверей, ні вікон. А перед ним, раджу вам повісити або поставити, щось таке, що буде радувати око, коли ви будете прокидатися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...