Фелікс

Походить від латинського слова "Фелікс", перекладається як – "щасливий", "процвітаючий".

Фелікс властиві складність натури і подвійність. Вони начебто ввічливі, контактні, при першому знайомстві справляють враження "свого хлопця". Проте пізніше стає очевидним, що і гарний настрій, і привітність, і щедрість проявляються у Фелікса в тих випадках, коли його чекає близька й безпосередня вигода. Фелікс, наприклад, може зробити такий дорогий подарунок, що люди ахнуть, але пройде час і всі зрозуміють, що подарунок був лише засобом досягнення важливої для Фелікса мети.

Роботу й професію Фелікс шукає престижну, що дає швидкий і великий прибуток. Часто їх можна зустріти в сфері обслуговування. Якщо конфлікти на роботі й виникають, то головним чином через велику любов Фелікса до грошей і принциповості, коли справа стосується грошей. Любить похвалитися, схильний переоцінювати власну особистість, не завжди виконує власні обіцянки.

Одружується з вигодою, намагається, щоб матеріальні й інші позитивні сторони шлюбу сполучалися із красою й сексуальністю майбутньої дружини. У сім'ї прагне до лідерства, але з думкою дружини вважається. Буває невірний, із приводу своїх зрад не мучиться, але невірність дружини сприймає важко. Для того, щоб у сім'ї все було добре, дружина Фелікса повинна завжди залишатися привабливою й ледь таємничою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...