Феліція

Перекладається з латинської як – "щаслива".

Феліція володіє оригінальним складом характеру: ніколи не стане робити те, що роблять всі. У неї про все є власна думка. Дуже винахідлива, фантазерка. Завзята в пошуку нових істин. Може стати професійною спортсменкою, кращих результатів домагається у плаванні, велоспорті. "Груднева" Феліція – навіжена, зайво емоційна. Добродушна, душа будь-якої компанії. Умілий оповідач, вона володіє тонким почуттям гумору, знає багато анекдотів.

У зрілому віці у неї з'являється більше друзів з числа чоловіків. Вона не виносить пліток, пересудів, і чоловіки ближче їй по складу характеру. Феліція хороший дипломат, знає, з ким і як себе вести. Може бути люб'язною і попереджувальної, а може і різкою, категоричною. Високий інтелектуальний потенціал дозволяє їй легко засвоювати будь-які знання, інформацію вона вбирає моментально, все пам'ятає. При нагоді може похизуватися своїми великими знаннями. Вона знає нескінченно багато, в курсі всього, що відбувається у світі мистецтва, політики, спорту. Захоплюється історією, їй легко даються і точні науки.

Феліція незалежна, по натурі індивідуалістка, в якійсь мірі і егоїстка. Не терпить тиску, нав'язати їй чиясь думка неможливо. Правильно вибирає професію, як правило, домагається значних успіхів. Віддана своїй справі, в якійсь мірі – фанат. Легко знаходить однодумців, їй кожен радий допомогти. Працювати з нею цікаво і перспективно.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...