• Без категорії

Фатальні помилки чоловіків в ліжку

Фатальні помилки чоловіків в ліжкуЧоловіки часто роблять те, що нас, жінок, м’яко кажучи дратує. Наприклад:

1. Наплювацький відноситися до того місця, де збираються зайнятися сексом

У кожної жінки свої погляди з приводу відповідного місця і часу, але якщо вона погоджується на ваш варіант, то він повинен бути чистим і акуратним: ніяких коробок з-під піци і пивних банок на підлозі, брудних чашок і шкарпеток по всій кімнаті, неприємного запаху. Зробіть прибирання, підготуйте приємну музику, келих вина або шампанського і так далі, загалом мінімальний джентльменський набір.

2. Нехтувати прелюдією

Час від часу ми всі відчуваємо напади пристрасті, коли витрачати час на прелюдію було б безрозсудно. Проте так відбувається не завжди і звичайно прелюдія сприяє розпалюванню пристрасті у жінок . Якою повинна бути прелюдія, довгої або короткої, залежить від вашого уміння відчувати партнерку. Від цього залежить, які спогади ви залишите про себе. Відсутність прелюдії чревата тим, що партнерка не випробує оргазму, а це значить, що ніч, проведену з вами, вона захоче забути якнайскоріше.

3. Втрачати контроль над своїми почуттями

Ви не втрачали самовладання, коли вона сиділа поряд з вами в платті з глибоким вирізом і спокусливо усміхалася. Ви були стримані, коли їхали в машині і коли сиділи поряд на дивані, і вона, неначе ненавмисно, поклала вам руку на коліно. Так чому в ліжку ви повинні втратити над собою контроль? Проходження стриманої лінії поведінки примусить вашу партнерку бажати вас ще більше, що у результаті обернеться незабутнім сексуальним досвідом для обох.

4. Ігнорувати мову її тіла

В більшості випадків жінки соромляться сказати напряму, чого вони чекають від партнера в сексі, зате їх тіло сигналізує про це в точності. Треба просто не ігнорувати ці знаки. Стежте за тим, як вона відповідає на ваші дотики, і ви зрозумієте, як її пестити – ніжніше або жорсткіше. Не поводьтеся з жінкою, як з надувною лялькою, і будете винагороджені.

5. Бажати всього і відразу

Жінки вважають за краще пробувати що-небудь “гостреньке” з партнером, якому вони довіряють. Це відбувається не відразу. Вам у жодному випадку не можна їх квапити і намагатися форсувати події. Використовуйте нові позиції і відкривайте свої фантазії поступово, але упевнено.

6. Відноситися до жінки неуважно

Не дивлячись на те, що в порнофільмах створюється образ мачо, що відноситься до партнерки зневажливо, в реальному житті цей фокус проходить рідко. Жінка може підіграти вам спочатку, щоб принести задоволення, але потім її реакція буде украй негативною. Якщо вас дійсно захоплює такого роду секс, будьте упевнені, що ваша партнерка дотримується тих же поглядів на грубість, еяколяцію на неї і принизливий обіг.

7. Командувати

Якщо ви хочете повідомити партнерку про ваші бажання в ліжку, про те, як їй краще рухатися і яку позу прийняти, не треба цього робити командним тоном. Можна сказати їй про свої бажання м’яким голосом і дивлячись з ніжністю в очі. Можна взагалі нічого не говорити, просто м’яко направити її тіло в потрібному напрямі і прослідити за її реакцією. Ніжний підхід дає більше результатів.

8. Ігнорувати її ерогенні зони

Окрім очевидних ерогенних зон, у жінки існує ще багато інших менш помітних, але не менш значущих місць. Не обмежуйтеся тільки грудьми, пестьте ключицю, ніжно рухайтеся пальцями уздовж спини, цілуйте стегна і ноги, пограйте із ступнями.

9. Вважати, що раз у вас був оргазм, значить, ваша партнерка також залишилася задоволеною

Пам’ятайте, що, окрім вас, в сексі брала участь жінка, якої також хотілося б випробувати оргазм . Принаймні, спробуйте задовольнити її. Як відрізнити справжній оргазм від імітації: після оргазму жінка не дуже налаштована до ведення постільних бесід, вона краща небагато подрімає разом з вами.

10. Йти відразу після сексу

Це одна з найогидніших речей, які може зробити чоловік . Якщо вам настільки неприємна жінка, з якою ви провели ніч, то, принаймні, поговоріть з нею хвилин 30, перш ніж піти. А наступного разу краще скористайтеся послугами професіоналки. Це буде чеснішим.

Дотримуючи ці нехитрі правила, у чоловіка є це шанси стати супер-коханцем.

Джерело: zastakanom.ru

Сегодня на нашем рынке представлено огромное количество матрасов, у нас вы подоберете ортопедический матрас, который полностью удовлетворит ваши требования к комфорту.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...