Фарбування волосся під час вагітності

Практично всі сучасні жінки фарбують своє волосся. Одні при цьому кардинально змінюють природний колір волосся, інші ж просто надають їм інший відтінок. Але й ті, й інші встають перед нелегким вибором, коли дізнаються про свою вагітність.

Суперечки про те, чи можна вагітним жінкам фарбувати волосся, не пfarbuvannya-volossya-pid-chas-vagitnostiрипиняються вже довгий період. Явних і чітких доказів того, щочерез фарбування волосся можуть виникнути патології у плода до цих пір ніхто так і не пред’явив. Однак, здоровий глузд і елементарна логіка підказує майбутнім мамам, що аміак – основний компонент будь-якої фарби для волосся, не може благотворно впливати на вагітність.

Те ж саме стосується і любительок хімічної завивки волосся. Не можна бути на сто відсотків впевненим у тому, що вона не зробить ніякого впливу на організм майбутньої матері і її дитини. Та й ніхто не гарантує, що майбутня мама до кінця вагітності буде почувати себе спокійно, а не пов’язувати, скажімо, передчасне старіння плаценти або аритмію серцебиття плода зі своїми маленькими «витівками».

Але якщо вже відросло коріння,і безлад на голові настільки пригнічує, що ви все-таки зважилися на забарвлення волосся або і завивку, то зробіть цю процедуру максимально безпечною.

Як фарбувати волосся або робити хімічну завивку під час вагітності?

  • Починаючи з того, що приміщення, в якому буде проходити процес, має бути добре провітрено.
  • Перед тим, як пуститися у всі тяжкі, обов’язково перевірте свою реакцію на фарбу або хімічний склад. Для цього достатньо пофарбувати дну лише пасмо волосся або нанести крапельку хімічного складу на внутрішній вигин ліктя. Якщо реакції ніякої не було – можна фарбуватися.
  • Пофарбоване пасмо волосся, до того ж, покаже, яким буде кінцевий результат. Не варто забувати, що через змінигормонального фону під час вагітності результат фарбування може бути абсолютно непередбачуваним.
  • Намагайтеся не фарбувати волосся повністю, а наносити фарбу лише на корені. У випадку якщо ви все життя – брюнетка, а робили з себе блондинку, то прийшов самий час повернути собі природний колір волосся, щоб уникнути частих фарбувань волосся під час вагітності та годування груддю.
  • Замість фарбування волосся виберіть міліровку або колорування – при цьому, фарба не буде стосуватися безпосередньо шкіри голови, що знизить ризик негативного впливу на плід.
  • Намагайтеся уникати будь-якого фарбування волосся або завивки в першому триместрі вагітності. У цей період відбувається закладання внутрішніх органів плоду, і будь-яке втручання ззовні може призвести до незворотних наслідків.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...